| Alin74 a întrebat:

Imi place de o fata... dar nu despre asta este vorba, ci despre 2 baieti care ma bat cand merg pe unde sta ea. Ce sa fac ca sa scap de cei 2 batausi ca sa ma pot intalni cu acea fata? Funda si respect vesnic! crying

Răspuns Câştigător
| Cattuzu a răspuns:

Pai ai putea vorbi cu niste baieti mai mari sau cv sai aranjeze sau daca nu vb cu parintii si le ziciwinking doar stii si u k nimic nu sta in calea dragostei, sa daca nu vb cu fata si va dati intalnire pe undeva unde sa nu va vada cei 2, gasesti u o solutie, astept raspuns cu ce ai fchappy

6 răspunsuri:
| vladmR a răspuns:

Daca nu poti sa ii bati aliaza-te cu ei. Fa-le pe plac, aproba ce zic ei ca sa vada ca esti de-al lor. Nu te lua in gura cu ei daca vezi ca n-ai nicio sansa fizic

| Mariussss14 a răspuns:

Ia un par de basessbal sau o tzava si si dale pe cocoasahappy

| naitreaba a răspuns:

Daca sunt mai mari ca tine, cauta-ti niste protectori de cel putin varsta lor, iar daca nu, ia-i pe rand la o bataie bunahee hee

| popmirgea87 a răspuns:

Si eu am fost tot intr-o astfel de situatie(2 baieti tot isi bateau joc de mine)pana intr-o zi cand l-am prins pe unul dintre ei si i-am dat o bataie de a cantat apa in ei laughing, iar a doua zi l-am prins si pe al doilea si am facut tot la fel. de atunci cei 2 cand ma vad imi pupa mainile laughing

| Geo17 a răspuns (pentru popmirgea87):

Mai taie din ele dale dreqului!laughing))))))))))))))))))

| konaku a răspuns:

Prietene! eu cred ca problema la tine nu e fata da baietii
intii rezolva cu tine restul le rezolvi mai usor
ar fi mai multe metode care mai de care (scopul aici scuza mijloacele)
- incearca sa iti gasesti niste protectori mai mari (le faci un serviciu material, rogi pe cineva din cunoscutii tai sa vorbeasca cu ei, o sticla de ceva bun cica o ai demult pe acasa, ceva cash dar asta e ultima metoda vezi tu cum faci)
-le spui parintilor, Dirigintei etc (daca ai mai putin de 15)
-sau iti ei in rucsac o bita mica si daca te mai agreseaza scoate-o si loveste-i fara mila pe ambii, ce o sa fie o sa fie dar ai sanse foarte mari sa te lase in pace nu o sa mai riste sa dea peste tine.Metoda verificata (ACEASTA E ULTIMA METODA si o folosesti pe raspundere proprie)
cu fata folosete tactica pasilor marunti (depinde si de fata)ca altfel poti sa o sperii
cerd ca ti-am fost de ajutor. asa ca la treaba si nu astepta ca nu se rezolva de la sine!