| Barosanu_2710 a întrebat:

Imi place de o fata. o cunosc de mult timp. ea are 16 ani, face 17 in vara iar eu am 14 ani. a mai fost o tentativa a mea, doar ca.na.
sambata am avut un campionat de karate, si cand ma luptam eram numai cu gandul la ea, nimic altceva! si la ultimul meci(finala) cand am castigat, a venit si m-a luat in brate.eu eram vai de capu meu.in masina cand ne intorceam, ma jucam in parul ei si, la un moment dat, am adormit. evident.pe ea am visat-o.si m-am trezit, ea era langa mine.am ramas blocat, nu stiu ce a fost in capu meu... aveti vreun sfat, ce sa fac, cum sa fac?

Răspuns Câştigător
| FuckOnCocaine a răspuns:

I believe I can flyyyyyyyyy, I believe I can touch the skyyyy...

Așa, du-te la ea, spune-i c-o placi, că o visezi că bla bla bla. Îi duci și o floare, ca să nu pari navetist și gata. Nu ezita, nu vreau să te ia cu leșin.

3 răspunsuri:
| KaMy a răspuns:

Daca era invers era mai binehappy

| Strwberrs a răspuns:

Ii cumperi si tu un parfumel, o cutie cu bombonele, ceva acolo, sa o iei cu amor si linguseala, crede-ma ca mergehappy

| Barosanu_2710 explică:

Pai ma duc.da mi-e rusine asa.sunt mai timid de fel.+ ca acum am si mana in atela, de sambata.merg asa stramb la ea.nu dau bine.happy