| CollaCuLamaiie a întrebat:

Imi place de un baiat, eu sunt in clasa a 6-a si el este in clasa a 8-a, este in clasa de vizavi, si mereu iese pe hol si il vad, imi zambeste. dar nu stiu ce sa fac sa il fac sa ma observe. Ceva sfaturi va rog Dau Funda si Vot.

Răspuns Câştigător
| xCarol a răspuns:

Sfatul meu este :
1.Zambestei in continuare.smug asta farmeca baieti
2.Fii tu insuti... nu te prefa ca esti altcineva, in caz contrar daca ve-ti fii impreuna va vedea ca esti o persoana falsa.
3.Fii onesta... asta ajuta cel mai mult.
4.Ia-ti inima in dinti, si du-te si saluta`l...happy poate va dori sa vorbeasca cu tine.
5.Sa nu pari disperata in fata lui, sa nu te blochezi si sa nu te balbai... tongue
Mult succes sper ca ti-am fost de ajutor :*

11 răspunsuri:
| CapitanuSemafor a răspuns:

Da-ti bluza jos in fata lui. Merge.

| 17RauL17 a răspuns:

Pffuai... fetele astea. happy spune-i in fata. sau pe mess ceva. happy hai ca potiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai zici ca e situatia mea tot clasa a 6 a el tot in a 8 a si sta chiar vizavi si imi place de el dar n-am curaj sa-i spun si odata cand era sa cad pe gheata el a fenit si m-a ajutat

| bibitza_7911 a răspuns:

Sunt in aceeasi situatie si cand il vad ma blochez

| CollaCuLamaiie explică:

Dar eu m-am mutat la scoala asta doar de le inceputul clasei a 6-a si nu am id.sad

| CollaCuLamaiie explică:

Brutus, ai incercat tu?laughing

| CollaCuLamaiie explică:

O Prietena, mi-a spus sa trec pe langa el, si sa ma bat de el, si sa-i spun scuze, si sa i zambesc (asa cuceritor.)happy

| CrazyGirl2 a răspuns (pentru CollaCuLamaiie):

Aici ii acea prietena. da sa nu te uiti la el.sa te joci pe telefon, de exemplu.

| K3nnT a răspuns:

Date la el dar mai subtil si daca tot nu-ti raspunde la atragerile tale du-te langa el mai intreaba-l ceva ce faci ai prietena chestii crede-ma sunt baiat stiu cum ewinking

| pusypysycutaroxanika a răspuns:

Mai daca uh zici ca iti zimbeste inseamna ca tea observat

| KinderDelice a răspuns:

sunt total de acord cu xCarol. sigura va functiona.