| flipper77 a întrebat:

Imi place foarte mult de un baiat de la mine din clasa, dar prietena mea este impreuna cu el.De la toti colegii aud ca el ma place si vrea sa se desparta de ea.Nu vreau sa o ranesc!sadCe sa fac? Funditzzza!

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Invata sa astepti.
Lasa-i sa se desparta,daca e sa se desparta,fara sa te amesteci.
Pe urma, asteapta sa vezi ce va face el.
Tu nu poti face nimic, daca tii la prietena ta.

| flipper77 explică (pentru greece12):

Multumesc mult!:*:*:*

3 răspunsuri:
| scoobyd00 a răspuns:

Asteapta sa se desparta singuri. Stai cateva saptamani sa le treaca, si apoi treci la actiune. Asta daca tii la prietena asta a ta si vrei sa va mai intelegeti. Daca nu, fura-i-l.

| ely20ely a răspuns:

Vorbeste cu el si spune-i ce simti si daca el simte la fel el o sa incerce sa faca primul pas. sper ca te-am ajutat