| davidescu88 a întrebat:

Cum fac o faca sa ma placa? eu sunt cel mai rau din clasa dar numai ei iam zis ca sunt o fire timida si rusinoasa si de atunci nu stiu
imi place de ea. cum pot sa o fac sa ma palca?

Răspuns Câştigător
| Loola007 a răspuns:

Pai... ca sa te pot ajuta, povesteste-mi despre tine si despre fata...
- cum o cheama?
- e cu tine in clasa?
- cum e ea?
- ce iti place la ea?
- sunt lucruri pe care le aveti in comun?
- ce ii place sa faca?
- ce iti place sa faci?
- sunteti macar prieteni?
Raspunde-mi la intrebari ca sa te pot ajuta... promit ca o sa iti dau sfaturi bunewinking

| davidescu88 explică (pentru Loola007):

O cheama claudia, da, frumoasa, pai nu prea eu rau ea buna, eu de note 8, 7, 9 ea numai 10, sa invete, are 12 ani si eu la fel, eu sa joc fotbal, si da suntem prietenei

| Loola007 a răspuns (pentru davidescu88):

Pai... incearca sa faci ce ti-am sugerat... si sa imi spui cum a merswinking

7 răspunsuri:
| mat31new a răspuns:

O "faca" se atrage cu peste lasat in soare timp de o saptamana ca sa aiba un miros mai puternic.

Deci, daca tot zici ca esti rau vorbeste frumos cu ea, fa-i complimente, spune glume care nu jignesc si fa-o sa rada, uita-te in ochii ei, invit-o prin parc sau la plimbare, daca vezi ca se dau baietii la ea baga-te si nu-i lasa. succes, sper sa mearga treabawinking

| Loola007 a răspuns (pentru mat31new):

Da... e o idee buna, dar sa nu faca chiestii gen, sa ii ridice fusta, sa se dea la ea fara sa fie discret, sa nu faca contacte sexoale, sa nu incerce sa o sarute cel putin nu fortat si sa nu insiste prea mult daca vede ca ea nu vrea sa fie cu el, sa vorbeasca cu ea. si sa nu o faca sa se simta vinovata ca nu vrea asta, sa nu o faca sa se simte stanjenita in fata celorlalti etc...

| mat31new a răspuns (pentru Loola007):

Corect.

| Retardatus9000 a răspuns:

In primul rand se zice fata, in al 2-lea rand unor fete le plac baieti timizi, rusinosi, unori rai... dar mai mult glumeti incearca sa o aperi de cei care o pipaie(sti tu unde) daca tot esti rau aparo atata tot si te va placea.

| davidescu88 explică:

Sczue am vrut sa scriu fata
laughing