| JammyBrooks a întrebat:

imi place mult de un baiat. el are prietena dar cu toate astea nu ma exclude.cand vorbim seara prin mesaje imi face complimente.de exemplu imi spune ca-s frumoase si din astea.eu ma intelleg desti
ul de bine cu prietena lui si ea mi-a spus ca niciodata nu ia spun,, Te iubesc"doar daca spunea ea si apoi el,, si eu". ce sa cred? ma place? pentru ce sta cu acea fata? va rog sunt debusolata.

6 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

Nu cred ca e bine sa ii permiti sa vorbeasca asa, sa iti faca complimente atata timp cat are prietena. Cere-i sa o respecte!(Gandeste-te ca ai putea fi oricand in locul ei)

| Danu6ka a răspuns:

Nu cred ca ar trebu sa strici tu relatia lor purshisimplu ai rabdare..ca sa nu sa se primeasca ca tu esti de vina..asta e parerea mea

| JammyBrooks explică:

Da dar chiar nu ma face.big grin

| JammyBrooks explică:

Va multumesc mult pentru raspunsuri dar eu nu vreau sa le stric relatia.

| Ina93 a răspuns:

Daca tot iti face compliemte de ce nu se desparte de ea? si sta cu tine ..sicer ar fi sa strici tu relatia cu el. daca nu vrea el sa o termine cu ea

| alexuta111 a răspuns:

Vrea sa te faca geloasa.