| anonim_4396 a întrebat:

imi spuneti va rog niste mesaje pentru prietenul meu(iubitul meu),prin care sa ii explic dragostea pe care eu i-o port lui,si cat de mult tin la el,si cat de drag imi este el mie,si niste statusuri prin care sa ii explic ca nu vreau sa ne despartim niciodata sa fim impreuna pentru totdeauna, cele mai bune mesaje funda

5 răspunsuri:
| Vix999 a răspuns:

Nu crezi ca daca ti-am spune noi ce sa zici...de fapt nu ii arati nimic? Declaratiile de dragoste trebuie sa fie personale.

| BreeTPU a răspuns:

Mesaje de dragoste aici http://www.bree.ro/mesaje/dragoste.php

| soriinaa a răspuns:

Exact asa cum ne-ai spus si noua aici. Nu trebuie sa fie cine stie ce texte poetice. Crede-ma ca o sa aprecieze de 1000 de ori mai mult, daca ii scrii ceva de la tine, din suflet, exact asa cum simti. Oricine poate sa dea un search pe google si sa gasesaca un milion de mesaje superbe. Dar niciunu nu o sa il impresioneze ca ala pe care il scrii tu. Chiar daca poate nu are 10 metafore si 5 epitete. Baftaa;*

| andreismiley1983 a răspuns:

Dragostea nu se scrie dragostea se simtewinking asa ca...

| MissWhite a răspuns:

Ii scrii ceea ce simti tu, ce este pentru tin..nu ceea ce iti zic altii.