| LoveTheWayYouLie1 a întrebat:

BUna TPU. In cazul in care sunt cu un baiat de 5 luni, iar dupa o scena din filmul cu My super ex-girl friend, in care aia 2 rup patul, iubitul meu a inceput sa-mi spuna tot mai des ca asa o sa facem si noi, sau de la unele subiecte ajunge sa-mi spuna ca o sa facem dragoste. El are 18 ani si nu mai e virgin iar eu am 16 si sunt virgina. Mentionez ca relatia noastra merge foarte bine pe langa unele certuri, se comporta foarte frumos. Acum ceva timp m-a intrebat daca il las sa-mi dea tricoul jos si nu l-am lasat. Nu a mai insistat decat dupa ceva timp si atunci l-am lasat. E normal?

9 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

E normal pentru el nu si pentru tine.El a m-ai facut-o e usor dar tu nu.Plus ca esti fata! Dai peste nas si cedeaza greu asa dai de intels ca nu esti o fata usoara, Dar nu exagera -Pe mine m-a enervat prietena rau de tot odata cu faze de genu laughing. Trebuie sa vezi ca titulu care l-ai dat tu acolo e vb despre Ex-Girlfriend! Nu e rau sa bati apropouri despre Filme.Te scapa sa spui direct ceea ce ai vrea sa faci.Nu cred ca o sa rezisti pana la 18 ani.Mai vb.Tu poate dar la el Hormonii o sa-l Terimine si nu o sa aiba alta sansa decat sa si-o traga cu alta.Asta e -Voi fetele ar trebui sa stiti ca desii unii baieti Iubesc -Uneori nu mai poti -si nu mai rezisti.Eu sunt curios cum ar Fi o faza de genu :Sti Iubii te Iubesc si Tin la tine mai mult ca la orice.Am fost de accord ca pana la 18 nu o sa te fortez si asa va Fi dar eu nu mai pot.De aceea te rog ma lasi sa mi-o trag macar cu una de pe Centura ca mor nu mai pot.Ai acepta -Cum ai reactiona?

| Zabbyel a răspuns:

laughing asa se intampla cand va uitati la toate pr0stiile tv happy cu grija sa mi va rupa patu pe voi rolling on the floor)
e normal sa-ti dea orice jos dupa tinewinking dar sa utilizeze pre'zu happy in caz.

| CristinaMariaGG a răspuns:

Da e normal. E atras de tine si vrea sa faceti dragoste nu mi se pare nimic anormal dar protejarea e importanta!

| Danysan a răspuns (pentru CristinaMariaGG):

Problema e ca poate ea nu e atrasa de el ata de mult ca sa vrea sa o faca -Asa ca nu e normal.

| anonim_4396 a răspuns (pentru CristinaMariaGG):

Ai bree? Cum sa fie normal cand dementul sperie fata ca o sa rupa paul cu ea, da' ce. a dat el vreun ban pe patul ala? tongue

| CristinaMariaGG a răspuns (pentru Danysan):

In primul rand asta e parerea mea. dupa cum vezi ea spune ca se comporta foarte frumos si se inteleg foarte bine cu exceptia unor mici certuri. pana la urma nu isi face fata viata dupa cum am spus eu laughing daca mie mi se pare normal asta e no sa stea fata mare pana la 30 de ani happy

| Vargau97 a răspuns:

La varsta ta CATEGORIC NU! Tin sa mentionez ca este un simplu sfat dar ar fi bine sa-l urmezi : Daca i-ai permis sa iti dea tricoul jos(implicit sa te lase in sutien sau chiar la bustul gol) nu se va opri aici si va dori mai mult; mai ales daca a mentionat ca veti face dragoste si etc.
+daca el nu mai este virgin inseamna ai putea fi (cu parere de rau) doar o aventuraca pentru el.
Te sfatuiesc sa nu ii perimiti sa te mai dezbrace deoarece poate gandeste intr-un fel in care te vrajeste cu cuvinte frumoase pentru a primi ce isi doreste

| LoveTheWayYouLie1 explică (pentru Vargau97):

Am stabilit amandoi ca nu vom face nimic inainte de 18 ani si e de acord cu asta.

| LoveTheWayYouLie1 explică (pentru Vargau97):

Asta s-a intamplat acum 2 luni si nu a cerut mai mult.