| Anonim1640 a întrebat:

TPU mie imi place de o fata mai mica ca mine cu un an. Eu nu stiu nimic despre ea doar ca este cu mine in liceu. Nu am vorbit niciodata si nu ne-am vazut niciodata dar eu o plac. Ce sa fac pentru a fi cu ea? Cum pot face sa fiu cu ea?

5 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Nu te umili, tu doar adopta atitudinea de bad boys bo$$$ si ea va veni in genunchi la tine, fetelor le plac bad boy$$

| grab a răspuns:

Cam bizara intrebarea ta...
vedeti-va daca nu v-ati mai vazut. vorbiti si vedeti daca va atrageti reciproc tongue

Răspuns utilizator avertizat
| CuieMoco a răspuns:

Nu ai vorbit cu ea, nu te-ai vazut niciodata cu ea, dar tu o placi. tu esti normal?rolling on the floor

| oly1234 a răspuns:

Nu pricep nu v-ati vazut nu ati vorbit dar tie iti place de ea.