| kill4yow1 a întrebat:

Nu stiu exact cum sa incep sa nu ma fac de ras...Ideea e ca de ceva timp imi place de o fata.ea este in clasa a 10-a si eu la fel, doar ca in licee diferite.I-am spus ca o plac acum cateva zile si am invitat-o la un suc ...Si ideea e ca ea stie sa sarute.iar eu nu prea straight face AS vrea sa imi dati niste sfaturi legate de cum se saruta.ca la prima intalnire stiti cum e ..nu as vrea sa ma fac de ras. Va rog fara glume proaste sad

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Iata ca esti hotarat sa o saruti de la prima intalnire. Nu-i rau! Cel mai bine este sa-i spui fetei adevarul, ca nu prea ai experienta, si sunt sigur ca daca fata te place o ve-ti scoate voi la capat, nimeni nu s-a nascut invatat!

| AnoOo a răspuns:

Nu ai cum sa te faci de ras la asa ceva laughing nu conteaza ca ea stie si tu nu ca doar nu o sa va bagati limba in gura o sa fie doar un simplu sarut stai linistit si totul se va intampla de la sine. De exemplu in timp ce va plimba o poti opri si sa te uiti in ochii ei dar fara sa spui nimic si o saruti

| kill4yow1 explică (pentru AnoOo):

Daaa,dar ma refer la french kiss laughing deci include limba sad

| AnoOo a răspuns:

Pfff laughing de la prima intalnire si deja cu limba ma laughing >>> ia-o si tu cu incetul > poate cand o vei conduce acasa

| kill4yow1 explică:

Dau funda! :*

| kill4yow1 explică:

Si daca nu v-a intelege?