| kill4yow1 a întrebat:

Nu stiu exact cum sa incep sa nu ma fac de ras...Ideea e ca de ceva timp imi place de o fata.ea este in clasa a 10-a si eu la fel, doar ca in licee diferite.I-am spus ca o plac acum cateva zile si am invitat-o la un suc ...Si ideea e ca ea stie sa sarute.iar eu nu prea straight face AS vrea sa imi dati niste sfaturi legate de cum se saruta.ca la prima intalnire stiti cum e ..nu as vrea sa ma fac de ras. Va rog fara glume proaste sad. CINE IMI POATE EXPLICA DAU FUNDA! VA ROG

7 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Omule, dar de ce naiba nu o lasi tu pe ea sa sarute? Las-o pe ea! Sarutul nu e schema de handbal..."pasezi la extrema, trage om dupa el si gata golul"
Sarutul e ceva mai intim care se invata in timp si nu exista scoala speciala. Daca e sa explicam tehnic capsorul ei si al tau are trebui sa fie in X ca sa nu va loviti in nas/frunte, buzele moi si relaxate. Hai ca nu proba la BAC.
Poti sa-i saruti buza de jos, apoi pe cea de sus s.a.m.d. Trebuie sa stii sa te joci, putina imaginatie nu strica niciodata! E simplu! Bafta! Ah si inca ceva... cum ti-am spus la inceput: las-o pe ea sa deschida jocul si abia mai apoi prinde-te si tu in el.

| kill4yow1 explică (pentru ywar):

Multumesc pentru raspuns, dar totusi ma refer la un sarut ..french sad

| kzd a răspuns:

Se face si cam atat, e nevoie de timp.

| LM10FCB a răspuns:

Dati bot in bot si va dati saliva unu altuia happy

| FaraNume67 a răspuns:

Salut, pai nu exista tutoriale pentru asa ceva. Ceia ce pot sa iti zic e chiar daca nu esti asa incezator pe tine prefate ca esti, sarutul va veni de la sine crede-ma si mie cind imi zicea cineva ca va veni de la sine nu credeam pina cind chiar am vazut si nu mi-a venit sa cred ce simplu a fost. Nu conteaza sarutu in sine conteaza persoana care te saruta, date pe iubeste o za iti zica ca tu saruti cel mai bine dintre toti baieti si tu poate esti varza.

P.S. Vei avea niste emoti de nedescris laughing poate o sa ne zici cum a fost... bafta

| kill4yow1 explică (pentru FaraNume67):

DA va voi povesti, totusi am mai sarutat dar ea e foarte speciala si naaa...

| grab a răspuns (pentru kill4yow1):

E de ajuns sa ii spui ca tu crezi ca ea este foarte speciala pentru tine si o sa te invete ea sarutul frantuzesc. Sa ai carnetelul la indemana.