| JustDoIt456 a întrebat:

Buna TPU...Pe data de 31 decembrie a fost ziua prietenului meu si i-am dat un parfum si un ursulet de plus, acum pe 29 ianuarie avem un an impreuna si vine si 14 februarie... Ce cadouri i-as putea lua?

Răspuns Câştigător
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Pe 29 este si ziua mea si a prietenului meu, dar facem 2 ani si o luna!love struck De ziua noastra cand am facut un an, i-am facut cadou un tablou dragut cu poza noastra! Bine ca erau mai multe chestii acolo unde mi-a facut tabloul, erau perne in forma de inimioara pe care putea sa printeze poza noastra, calendare, tricouri. dar am ales tabloul! Si i-a placut tare mult! si pentru ziua indragostitilor.i-ai o bluzita ceva dragut, un ceas. Bafta:*

6 răspunsuri:
| AIRIUS a răspuns:

Buna!
Dupa parerea mea, pe ddata de 29 ianuarie cand sarbatoriti un an de relatie,cred ca cel mai frumos cadou ar fi,sa i cumperi o carte care ar avea ca titlu,,Un an din viata alaturi de tine,, trebuie sa gasesti ceva asemanator in librarii,iar de Sf valentin,cred ca cel mai frumos cadou,e,dragostea,increderea si respectul care i porti!
Cred ca de asta are nevoie,iar daca crezi ca ii le poti darui pe acestea,e suficient pentru el.
Dar daca tot ai vrea sa i daruiesti ceva,poti sa i cumperi, de ex, o acadea in forma de inimioara, sa fie un pic mai mare.
Ti am dat un ex.
Succes pe mai departe!

| Metempsihoza a răspuns:

Eu sa te opresti cu cadourile... daca vreodata el nu o sa poata sa-ti faca unul, o sa se simta tare aiurea din moment ce tu ii faci lui mereu. Limiteaza-te la chestii mai simplute: fotografii in rama, felicitari, carticele din colectioara aia "Carti in dar", chestii din astea, nu te umfla in pene cu parfumuri ceasuri etc. happy

| JustDoIt456 explică (pentru Metempsihoza):

De fapt el mi-a daruit deja prea multe...Eu nu i-am facut cadou decit un ursulet si un parfum atit...

| Metempsihoza a răspuns (pentru Metempsihoza):

Eu zic*

| Metempsihoza a răspuns (pentru JustDoIt456):

Ah, atunci merge big grin dar oricum nu exagera happy e pacat ca o relatie frumoasa sa ajunga sa se bazeze pe material big grin [desi nu aveti nicio intentie, se poate intampla]

| JustDoIt456 explică (pentru Metempsihoza):

Multumesc mult pentru sugestii.Crede-ma ca tot de ce am nevoie este dragostea si increderea lui.El la fel asta asteapta din partea mea...