| Themostbeautifulgirl a întrebat:

Problema mea este aceasta :M-am indragostit de un baiat din clasa mea, imi placea foarte mult de el.Dar mi-am dat seama ca el nu ma iubeste.Mi-a spus ca el vrea sa fim doar prieteni! Ce sa fac ca sa se indragosteasca si el de mine?

Răspuns Câştigător
| wuella a răspuns:

Incearca sa fii prietena lui cea mai buna, asculta-l si ajuta-l. Incearca sa ai rabdare, chiar daca e greu. Poate se va indragosti si el de tine happy

4 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

N-ai ce face.
Încearcă să-l uiți.
Baftă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Musique a răspuns:
N-ai ce face.
Încearcă să-l uiți.
Baftă!"

Cred ca e cel mai bun sfat

| ingerinaripat a răspuns:

Se vede ca el vrea doar sa fiti amici, nimic mai mult.

| pilifalexandru a răspuns:

De acord cu wuella, cunosc un caz in care o fata asta a facut un baiat cam un an si jumatate si acum sunt un foarte fericit cuplu.