| Girl0008 a întrebat:

spuneti-mi si mie toate desenele de pe Jetix si cel care a fost desenele vostru preferat. Mie chiar mai imi plac acele desene chiar daca nu mai sunt un copil.
Merci dau funda.
P. S

5 răspunsuri:
| GabrielAlfa a răspuns:

Am cam uitat ce desene erau pe jetix, dar stiu unu carei preferatu meu si se uita chiar si cine nu mai e copil. E naruto. Dupa ce termini primele 220 de episoade, a aparut sezonul 2 naruto shippuuden pana acum 242 de episoade si in fiecare joi pe siteul : www.animekage.ro, apare un episod ro sub in continuare. Este foarte tare. Am auzit ca dupa o sa inceapa sezonul 3 naruto akippuden. Til recomand. Sper ca te-am ajutat. Zbye;).

| Issaa a răspuns:

1. Spioanele 2. clasele 402 3. wich 4.regele shaman era? [ atat stiu ] si depe foxkids mai era viata lui louie, printesa Sisi, lumea lui bobby,

si preferatul meu era spioanele cred laughing [ adica nu aveam unul favorit imi placeau toate ]

| andreea146 a răspuns:

Tom and Jerry, Familia Flinstone si Spioanele au fost desenele mele preferate. funda?

| Girl0008 explică (pentru andreea146):

Tom si Jerry Nu Era Pe Jetix!

| andreea146 a răspuns (pentru Girl0008):

Nu am citit atenta intrebarea.multumesc oricum.