| Confuzul9din10 a întrebat:

Buna TPU! Sunt bi și genderfluid, biologic fata. Sunt într-o relație heterosexuală cu un băiat de 2 ani. Avem o relație deschisa de ceva vreme da nici unul nu a reușit să iasă cu cineva. Întrebarea mea e: cum reușesc să agăț și eu o fata să ies și eu în oraș?
Că nu prea am reușit la acest capitol de când mă știu bi.

Răspuns Câştigător
| MihaiMB a răspuns:

Primul lucru nu trebuie să pari un disperat, fetele se cam prind repede dacă tu vrei să bagi în pat orice fată. Când ieşi afară trebuie să pară că tu ai ieşit doar ca să te relaxezi, nu nepărat să stai doar cu ochii după fete, vei vedea la un moment dat că ele vor zâmbi, te vor privi atent, se vor aşeza lângă tine, sau chiar vor începe ele să vorbească cu tine. Partea a doua adică să fi îngrijit, să ai o garderobă ok, să te speli pe dinți, cred că ştii mai departe. Partea a treia, dacă vei încerca tu să abordezi, poate vei fi refuzat de multe, dar nu fi trist, zâmbeşti îi urezi o zi bună şi te retragi şi îți îndrepți atenția spre altă fată şi îi respecți decizia, dacă bagă scuza că are prieten, la fel zâmbeşti şi îi spui să le țină în continuare şi la fel te retragi, depinde ce simte şi fata pentru tine, dacă eşti genul ei. Succes!

| Confuzul9din10 explică (pentru MihaiMB):

Mersi

| MihaiMB a răspuns (pentru Confuzul9din10):

Cu tot dragul, dar după am citit mai bine şi am văzut că biologic eşti fată, dar cam asta se aplică indiferent de gen.

| Confuzul9din10 explică (pentru MihaiMB):

????

12 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Sunt bi și genderfluid, biologic fata...cum reușesc să agăț și eu o fata...Că nu prea am reușit la acest capitol de când mă știu"

e clar, nu ești nici bi nici genderfluid dar te-ai gândit să te prezinți așa, poate impresionezi pe cineva

| Confuzul9din10 explică (pentru sierra1):

Nu am nevoie sa impresionez pe nimeni. Am dat detaliile acestea am zis sa se înțeleagă ca sa pot primi un răspuns relevant la problema mea. Atât. Mulțumesc

| lpavel a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa afli care fata mai e lesbi ca daca incerci cu nule care nu sut e normal sa nu ai reusite.
Mie sa-mi dea avansuri un gay l-as lua si la bataie laughing pentru mine asta ar fi o insulta foarte mare, acum fetele nu se iau la bataie dar se simt insultate daca nu sunt lesbi...
Deci intai afla daca e ca tine apoi restul va veni de la sine.
PS: de ce ti-ai pus nume de baiat daca esti fata? sau iti place sa faci pe baiatul? laughing
Sa-ti dau un sfat: incearca sa te transformi inapoi intr-o fata normala ca asa nu vei avea nici un viitor, gandeste-te la viitorul tau nu la cei place pasaricii tale!

| Confuzul9din10 explică (pentru lpavel):

1. Nu contează ce nume pun la contul meu, pot pune și frunze verzi ca și nume.
2. Ce îmi place mie, contează pentru mine și pentru partenerii mei. Și nu, e răspunsul
3. Chiar sunt o fata normala dar care e atrasă de ambele sexe și pe care nu o interesează ce pronume folosește atunci când scrie
Mulțumesc pentru răspuns, nu era nevoie și de PS

| Lupică27 a răspuns:

Eu sunt reptilian vibratiorian, incantat de cunostinta.

| Allemando a răspuns:

Eu sunt bitricvadrimultipolisexual laughing

| Confuzul9din10 explică (pentru Allemando):

Succes

| Lupică27 a răspuns (pentru Allemando):

Salut, sunt reptilian vibratiorian, ma bucur de cunostinta.

| Confuzul9din10 explică (pentru Lupică27):

Succes!