| 12445566 a întrebat:

Buna TPU.Sunt fata, am 14 ani si am o problema.Parintii mei au divortat cand avea eu 5 ani iar eu am ramas la tata.Acum 5 ani s-a recasatorit iar actuala lui sotie are un baiat care are aproape 24 de ani acum.De atunci ne-am mutat toti 4, eu, tata, sotia lui si baiatul ei.Si tata si mama vitrega pleca in interes de serviciu destul de des iar eu raman acasa cu fratele meu vitreg.Mai demult am intrat din greseala peste el in camera cand se masturba.Mi-am cerut scuze, am plecat din camera iar peste cateva minutea venit el la mine in camera, am inceput sa vorbim despre sex si mai multe chestii de genul si dupa ceva timp a inceput sa ma sarute.La inceput nu prea voiam,insa am acceptat sa ne sarutam. Apoi m-a pipait pe fund si pe sani,m-a dezbracat,s-a dezbracat si el complet si dupa mai multe jocuri sexuale,adica masturbare reciproca, sex oral, etc, a scos un prezervativ si mi-a spus ca vrea sa facem sex.Pana la urma am facut-o si mi-a placut.De atunci facem asta regulat si imi spune in fiecare zi ca ma iubeste si ca nu-i pasa ca suntem frati vitregi.Este normal sa facem asta avand in vedere faptul ca intr-un fel sunt si noi rude din moment ce parintii nostri sunt casatoriti? Va multumesc si astept sfaturile voastre.

15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Santeti ca tiganii copilul mai lipsea sa iasa din voi laughing

| corbulalbrosu a răspuns:

Ceea ce faceti nu contravine nici eticii nici moralei crestine sau umane. Intre voi doi nu exista nici un grad de rudenie iar daca tie iti face placere sa intretii sex cu el chiar nu vad nici un impediment ce s-ar crea din cauza diferentei de varsta. Poti considera ca e mai bine asa decat cu cineva care nu si-ar tine gura.

| mihai69 a răspuns:

Normal nu este, dimpotrivă, el intră sub incidența codului penal. Dar nu pentru incest, ci pentru act sexual cu o minoră.
Da' e corpul tău - faci ce vrei cu el. Să nu plângi mai târziu.

| Emilian65 a răspuns:

Nu sunteti rude, puteti sa continuati ce ati inceput sa faceti, numai ca diferenta de varsta intre voi este cam mare.

| Suck a răspuns:

Vreau o sora vitrega.

Răspuns utilizator avertizat
| Green66 a răspuns:

E bine că vă regulați regulat, e sănătos și ajută la detensionarea atmosferei shame on you

| RedheadOnTheRun a răspuns:

Daca nu te-a deranjat asta atunci cand ti-a tras-o, de ce sa te deranjeze acum? Stai calma, nu sunteti frati de sange, poti sa-ti distrugi copilaria in continuare. Muuuult succes!

| KMaddieK a răspuns:

Doar doi frati din acelasi sange nu au cum sa fie impreuna. Intre doi frati vitregi nu exista rudenie, doar din casatoria parintilor.

| Quassaar a răspuns:

Povesti erotice de adormit copii. Majoritatea va in-cur-ajeaza. Țineți cont de "prețioasele" sfaturi.

| Năstasă_Iulian_1993 a răspuns:

E bine asa vio trageti in familie peste cativa ani te vei marita cu altcineva si tot o data ti-o va trage fratetu adica vei ajunge o curva

| Rainmaker a răspuns:

Daca vreti doar sa va simtiti bine, nu vad nimic rau in asta. Poate ca ai avut si putin noroc sa-ti incepi viata sexuala cu un baiat cu o oarecare experienta.Problema va deveni o problema atunci cand relatia voastra se va aprofunda si va trebui sa treceti de oprobiul persoanelor apropiate. Poate fi doar un risc asumat!

| starall a răspuns:

MIe nu mi se pare normal ar trebnui sa uitati trecutul si sa va prefaceti ca nu s-a intamplat nimin=c, ca se poate ajuge mult mai departe daca continuati.

| alexandrasubtirel a răspuns:

Cum sa-ti incepi viata sexuala la 14 ani? eu atunci ma jucam altceva nu aveam in cap. Peste 3, 4 ani o sa ai fara numar...of of ai grija ned ca e real u e bine ce faci. Desi nu cr

| cosminamariacos989 a răspuns:

Incă mai faceți asta?
Sar considera ca abuz față de un minor.