| HeraApaMuntilor a întrebat:

Sunt foarte trista. Fiindca parintii mei Nul accepta pe iubitul meu de 30 de anibig grin Eu am doar 19big grin Si a plecat din tara. Mai vb doar pe mess atat. mi-e dor de elcrying il vreau langa minecrying Dar a zis ca daca parinti mei nul accepta nu ne vom mai vedeacrying Ce pot faca incat sal accepte?big grin

P. S : Ne-au prin facand sex big grinbig grinhappy Vreau raspunsul fetelor. Ms

9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Dacă ținea la tine cu adevărat și erai suficient de importantă pentru el, dacă își dorea o relație serioasă cu tine și de viitor, părinții tăi n-au fi fost o problemă.

Uită-l! Ți-e mai bine fără el. Eliberează-ți inima pentru cineva care o să te merite! Baftă!

| Bibi16 a răspuns (pentru NOname):

NOname are dreptate uita-l.Nu merita. Felicitari NOname pentru toate raspunsurile tale care sunt foarte folositoare.

| raspunz a răspuns:

Delicată problemă. Eu nu cred în relațiile aste cu 10 ani diferență între parteneri. Adică sunt generații diferite, așteptări diferite. Normal că știe să te vrăjească și să facă sex bine dar ți-ar fi mai bine pe viitor cu unul mai de vârsta ta. Nu e nici o diferență foarte mare, dar gândește-te că la 40 de ani el o să aibă 51.
trecând peste asta, părinții tăi îți vor doar binele dar nu e neapărat să știe și ce este bine pentru tine. Din punctul lor de vedere tipul ăsta nu are intenții serioase. Am văzut însă și tragedii ăn situații de genul ăsta, în care fata s-a sinucis din cauza părinților și el s-a sinucis la o săpt diferență, în cazul ăra era dragostea mare.
În cazul vostru, mie îmi vine tare greu să cred că a pleca t din țară pentru că părinții tăi nu îl acceptă. cred că nu te iubește, a făcut sex cu tine și acum nu îl mai interesezi. Asta așa, la prima impresie.
P.S. Dacă te iubea cu adevărat, te fura de acasă, stătea să lupte pentru tine. Părinții ar fi apreciat asta. Dar el a plecat afară. Nu cred că ține la tine. Nu fi tristă, ai să cunoști altul, mai tânăr mai frumos și care peste 10 ani nu va avea probleme erectile.
Numai bine.

| scarletjo a răspuns:

Buna! Ai o varsta la care poti lua singura decizii. Daca tu crezi ca el este omul potrivit pentru tine continua aceasta relatie si fa in asa fel ca ea sa mearga.Pana la urma daca parintii tai vor vedea ca esti fericita alaturi de el, il vor accepta.

| Negative a răspuns:

Pai,incearca sa-i faci sa-l accepte,pana la urma are dreptate,daca parintii tai nu-l accepta e cel mai bine sa nu va vedeti, pentru ca daca va prind(asa se intampla in majoritatea cazurilor) o patesti rau...tongue, v-au prins facand sex?laughingNice moment...erai sus sau jos? Daca erai jos,spui ca el s-a intins dupa paharul cu apa de pe noptiera,daca erai sus,spui ca voiai sa prinzi o musca nenorocitalaughing.In fine,fa-i pe toti trei sa se inteleaga,spune-le alor tai ca il iubesti mult si ca vrei sa fi cu el, iar lui ii poti spune sa mai lase de la el, cred.happySucces!

| athos01 a răspuns:

Si la mine diferenta de ani intre mine si sotie este de 11 ani, nu au fost de acord nici parintii mei nici ai ei dar pana la urma nu au avut ce face asa ca mergi in continuare

| qAnimee a răspuns:

O intrebare. Va prins dezbracatii? wtf`. Ce drak` nu exista cheie de inchis usa sau camerera` de hotel`. Da in fine sa trecem peste`. Stii ce as face in locu tau`. Daca la`i iubi tare` de tot ai fugi cu` el in lume fara` sa stie` nimeni. Eo asa` as face` daca l`as iubi cu adevarat = D. Funditzsa?

| Negative a răspuns (pentru qAnimee):

Ce gandire de copil de noua ani si jumatatelaughing

| qAnimee a răspuns (pentru Negative):

Ce vreii` maii am spus ce as face eu laughing