| ioannakm a întrebat:

Buna TPU ...sunt o pustoaica de 16 anni care este indragostita de un barbat de 25 anni casatorit nelegitim cu o tipa care sta mai mult plecata in afara.ne-am cunoscut acum 8 luni in care vorbeam mai mult cand ne intanleam si cateodata mai imi dadea cate un mesaj sau eu lui apropo suntem vecini de scara.cand ne intanleam ne sarutam si ne tineam in brate am fost de cateva ori la el in casa dar nu sa intamplat nimic. singuri am fost si singuri amandoi dar tot nimic.intro seara am dormit cu el dar era beat si a adormit langa mine. sunt foarte indragostita credeti ca el este? fsau tine la mine? un sfat va rog ce sa fac ca mie mila si de sotia/ iubita lui

17 răspunsuri:
| inger02 a răspuns:

Varsta nu e un impediment. eu zic totusi sa porti o discutie cu el sa vaezi ce vrea, daca te iubeste, pentru ca degeaba intrebi tu aici daca tine la tine toti isi zic parerile dar el este singurul care poate sa iti raspunda la acea intrebare. vorbeste cu el si lamureste ti indoielile!

| ioannakm explică (pentru inger02):

Mda ai dreptate dar ganditi-va ca sunt foarte stresata de ceva timp si am inceput sa am probleme mari cu nervi si ma doare foarte tare capul... daca o sa il intreb daca ma iubeste o sa zica termina cu prostiile.si eu nu mai stiu ce sa cred si ce sa fac orice sfat mie de ajutor

| inger02 a răspuns (pentru ioannakm):

Te inteleg. dar trebuie tu singura sa iei o hotarare. preferi sa fi cu el si sa fi mereu agitata cum zici si tu stresata etc sau fara el si linistita? gandeste te ca sunt multi baieti si vei gasi tu unul singur fara obligatii si vei fi fericita. happy

| Alcyon a răspuns:

Lasa-l in pace pe tipul ala. E prea mare pentru tine si are o situatie complicata. Un barbat de 25 de ani se gandeste poate sa se insoare. Tu, la 16 ani, trebuie sa te duci la scoala, sa-ti construiesti o cariera s.a.m.d. Nu sa stai la fundul unui barbat, sa-i faci mancare si sa speli izmene.

| Crucified a răspuns:

De ce scrii ani cu 2 de n?

| ioannakm explică (pentru Crucified):

Asa am scris...din obisnuinta

| Crucified a răspuns (pentru ioannakm):

Dezobişnuieşte-te.

| BLeur a răspuns:

Bună.

Dacă-i fi ţigancă, cam ar putea să îţi fie tată. Nu o să meargă, e prea mare pentru tine, sincer. Chiar dacă eşti îndrăgostită de el, fă cumva să cauţi pe altcineva pentru că o relaţie între voi 2 am fi cam imposibil să ţină mai mult de 2-3 luni + că dacă el a stat cu tine fără să ştie soţia / iubita lui, poate să stea şi cu altele dacă va fi să fie cu tine şi nu cred că îţi va plăcea asta. Mai devreme sau mai târziu el va cere MAI MULTE, are şi el nevoile lui care cred eu că nu ar fi tocmai potrivite pentru o fată de 16 ani. Sau ar putea fi dacă el ar fi cam de 18 - 19 ani, nu de 25.

Dacă mai ai nevoie de vreun sfat, dă-mi add : fma.indungi

| miru20cmrecords a răspuns:

Este o poveste frumoasa intre voi dar tu nu te gandesti ca o sa spargi o familie? o sati pare rau crede-ma.

| mateicoca a răspuns:

Eu am avut o prietena (nu iubita), care avea si ea un prieten de 28 de ani, ea avand 14, si nu stia cum sa se combine cu el, era de treaba, ne plimba cu masina, dar am vorbit serios cu ea si i-am spus ca e imbosibil. Trebuie sa accepti, sau sa astepti inca 10 ani, cand se va putea.

| Sonjaaa a răspuns:

Il admir pe el pentru ca ati fost singuri si nu s-a intamplat nimic.Nu stiu daca te iubeste, dar cred ca totusi tine la tine. Imi pare rau sa-ti spun, dar cred ca tine si la sotia lui, pentru ca daca nu ar fi iubit-o s-ar fi despartit de ea...

| ioannakm explică (pentru Sonjaaa):

Nu stiu nu prea cred ca tine la mine daca ar fi tinut la mine. poate ma cauta mai des mai ales ca sotia lui nu e acasa tu ce crezi?

Răspuns utilizator avertizat
| ioannakm explică (pentru SaveOurSouls):

Daca ma mai cauta. dati-mi un sfat cum sa il indepartez?

Răspuns utilizator avertizat
| ioannakm explică (pentru SaveOurSouls):

Multumesc tuturor daca mai are cineva vreun sfat. orice imi poate fi de folos :*

| Fraierul a răspuns:

Trist.