| mirunisa a întrebat:

Buna TPU va dau funda dar ajutati-ma!
Ieri o colega mi a zis ca iubitul meu e cu prietena ei si ca ia vazut vorbind.El zice ca nu o stie si ca na vorbit... Oare fata aia vrea sa ne desparta? Ce sa fac sa ma conving? Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Nu mai lua si tu in seama tot ce spune gura lumii si cred ca el a inteles ca atata timp cat este cu tine, nu are voie sa vorbeasca nimic cu alte fete.

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sarut mina! Inainte de a trage orice concluzie, vorbeste cu el, vezi si ce zice el si determină l să recunoască dacă vorbeste cu altcineva, daca nu vrea sa i ti spună, atunci e sigur ca ascunde ceva.

| corbulalbrosu a răspuns:

Adica prietenul tau nu mai are voie sa discute cu nimeni in afara de tine? Ar fi indicat sa-i interzici sa priveasca in alta parte decat in pamant. In cazul in care a discutat/vorbit cu acea fata esti convinsa ca au pus la cale cum sa si-o traga fara a afla tu? Crede orbeste ce iti spune oricine, deoarece se pare ca tu nu ai creier ca sa-l folosesti. Iar daca esti geloasa atunci ai face bine sa renunti la oricetip de relatie pentru a nu inebuni si pe altii. Fetito eu zic sa te gandesti inainte de a mai spune si altceva nefondat despre iubitul tau.

| Emilian65 a răspuns:

Cred ca da. Vrea sa-ti imprumute iubitul la alta.

| MagicOneT a răspuns:

"Listen to your heart"