| fumsipraf a întrebat:

Buna TPU.va rog sa nu radeti de mine. De ce sunt atrasa de barbati mult mai mari decat mine? M-am indragostit de un tip care are 40 de ani, dar arata super si are un suflet mare. cum as putea sa aflu daca ma place sau nu? imi zambeste mereu chiar daca atunci cand ne-am intalnit nu facea asa ceva si vorbea mai distant insa acum s-a schimbat total. oare de ce?

21 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Ii amintesti de vremea cand a fost si el liceean, cand era "fara griji si fara bani".
Si oricine ar vrea sa retraiasca perioada aia, macar pentru o saptamana-doua.
Dar el ar putea avea probleme daca s-ar combina cu tine, dat fiind ca tu esti minora si el este instructorul tau.

| DouaPuncteD a răspuns:

Oamenii mai mari dau tot timpul senzatia ca le pot proteja pe fete, se simt in siguranta. O persoana mai matura iti poate ta sfaturi mult mai bune deoarece este trecuta prin viata si iti poti gasi sprijinul. Oricum, gandeste-te bine.
Ai grija de tine!

| Alexandru0007 a răspuns:

Nu stiu de ce esti atrasa, e bine ca simti asta. poti sa afli intrebandu-l.nu e foarte greu sa aduci asta in discutie.are o varsta, va sti ce sa-ti spuna

| fumsipraf explică (pentru Alexandru0007):

E complicat.nu imi permit sa il intreb.e casatorit si plus de aia nu pot sa il intreb daca simte ceva pentru mine.dar faza e ca imi zambeste mereu si se poarta foarte frumos

| Alexandru0007 a răspuns (pentru fumsipraf):

Are prea multe obligatii. daca vrei sa fii doar o aventura, pentru ca altceva nu ai cum.ia-l la tine acasa si gata. oricum tu vei suferi, e clar.n-o sa isi lase nevasta pentru tine

| fumsipraf explică (pentru Alexandru0007):

Buna idee dar cum aflu daca vrea? eu as vrea si doar o aventura macar o ocazie sa am sa fiu cu el

| Alexandru0007 a răspuns (pentru fumsipraf):

Pai vorbesti cu el.il intrebi direct, ce vrei de la mine? si gata

| fumsipraf explică (pentru Alexandru0007):

Hai pe privat ca sa vorbim mai multe legate de subiectul asta

| fumsipraf explică (pentru Alexandru0007):

Am incercat sa scriu mesaj dar nu merge.deci cum pot afla ce crede despre mine fara sa intreb? El e instructor de dans asa ne-am cunoscut la zumba acum cateva luni.eu nu am inca 18 ani, dar chiar il plac si as vrea sa fie ceva ontre noi.

| Alexandru0007 a răspuns (pentru fumsipraf):

Vorbim,da

| fumsipraf explică (pentru Alexandru0007):

Nu merge sa iti trimit mesaj. uitate mai sus te rog la tot ce am scris si trimite-mi tu mesaj sau scrie aici. merci mult

| Alexandru0007 a răspuns (pentru fumsipraf):

Pai ti-am scris nu ai primit?

| Alexandru0007 a răspuns (pentru fumsipraf):

Nu stiu de ce nu ai primit.cred ca din cauza ca nu esti senior.iti mai trebuiesc 27 de raspunsuri pana devii. apoi cred ca ne putem auzi

| Alexandru0007 a răspuns (pentru Alexandru0007):

Am rezolvat.acum poti

| neutrino a răspuns:

De multe ori inima cere ajutorul mintii. Este timpul sa te folosesti de ambele. Oameni bolnavi sunt tot mai des, in special dupa 40 de ani.

| Alcyon a răspuns:

Lasa-l in pace, daca e casatorit. Pana la urma tu vei fi cea care vei suferi. El e barbat in toata fire, tu esti doar o copila de 17 ani, nepregatita pentru fata urata a vietii! In afara de asta, e pacat de familia lui. Nu poti sa te bagi peste alta femeie, nu se face asa ceva. Pana la urma vei plati, fiindca sa stii ca roata se intoarce si vei culege ce-ai semanat. Sa n-ajungi tu pe urma, in postura femeii inselate.

| MiruD a răspuns:

Poate si tu il atragi. Si ii place de tine.
Nu-i nimic daca iti place un barbat mai matur.
Stai de vorba cu el. Poate amandoi aveti aceleasi sentimente.

| Z3R0H0uR a răspuns:

@Μaριάμ, sunt 100% de acord cu tine, dar, acum depinde si de varsta pe care o ai tu. Nu poti sa te indragostesti de un tip de 40 la varsta ta de 17.

| fumsipraf explică (pentru Z3R0H0uR):

Ba pot. nu conteaza varsta cand e vorba de asa ceva. si nu eu aleg de cine ma indragostesc!

| dinhoo a răspuns:

Sunt foarte frumoase astfel de relatii daca exista respect din ambele parti. Daca simti ca vrea sa te foloseasca te prinzi tu...

| RalucaRalu99 a răspuns:

1 ce varsa ai? 2 nu cred ca e ceva de ras in asta depinde ^_^