| Dhdhhdhfhfh a întrebat:

Bună TPU,
Va spun ca întrebarea asta este serioasa și ca nu e falsa.Pe cuvântul meu.Deci acum o luna m-am dus la camera părinților mei și am deschis un sertar de acolo și în acel sertar am găsit 2 prezervative love-plus.Acum o săptămână am verificat iar sertarul și acum erau 6 prezervative love-plus. Apoi ieri iar am verificat sertarul și acum erau 5 prezervative love-plus. Dupa ce am închis sertarul m-am uitat pe podea și am găsit un ambalaj de prezervativ love-plus desfăcut.
Poate cineva să îmi spună ce înseamnă asta?
Dau fundă

Răspuns Câştigător
| Fabianaa a răspuns:

Ma gândesc ca știi pentru ce sunt folosite prezervativele, asta înseamnă că ți-ai dat seama de răspunsul la întrebarea ta.

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Da parintii tai mai fac sex te miră?

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ca parintii tai sunt sanatosi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Înseamnă că ai tăi părinți au o viață sexuală posibil foarte activă şi satisfăcătoare, doar că nu îşi mai doresc alți copii aşa că se protejează.N-ai de ce să te sperii, e de bine. Felicitări. Eşti un copil norocos.Ai doi părinți responsabili care încă se mai iubesc.
Dar nu le mai căuta printre lucruri pentru că nici ție nu ți-ar plăcea să-ți cotrobăie ei prin sertare.

Răspuns utilizator avertizat
| FOG92 a răspuns:

Crima cu premeditare adu niste criminalisti sa investigheze cazul sa nu atingi nimic sa nu lasi urme laughing)... unii puneti niste intrebari te doare capu' si mai citesc pe aici ca fetele stiu de poola pzd si sex de la 12 ani

| Juliapasavento a răspuns:

Înseamnă că s-au distrat?