| Boris21 a întrebat:

Acum un an am dat de o cutie de prezervative in camera parinților mei si am verificat mereu cutia si nu a fost folosit niciun prezervativ
Oare o sa faca sex tata are 46 ani mama 39 ani

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Varsta parintilor tai poate fi considerata ca fiind cat se poate de propice pentru o viata sexuala chiar foarte activa. Probabil ca au uitat de existenta acelor prezervative si folosesc altele, sau au trecut la o alta metoda de protectie de lunga durata si mult mai sigura in comparatie extrem de nesigurul prezervativ. big grin

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca inca se iubesc, fac sex. Daca nu mai fac, inseamna ca casnicia lor nu va rezista prea mult (sunt inca tineri, nu pot trai toata viata in abstinenta). E posibil insa sa nu foloseasca de obicei prezervative

| Violleta2022 a răspuns:

Ma socheaza ca nu ai habar pana la ce varsta pot afce sex oamenii.
Sunt unii barbati potenti care fac sex si pana la 80 de ani.
tatal tau la 46 de ani, ar trebui sa aiba cel putin 1-2 partide de sex pe saptamana.
In ce priveste folosirea acelei cutii de prezervative, poate este cumparata pentru perioada cand merg pe undeva, un concediu, o planificare diferita... dar asta nu denota ca nu au sex, ci doar ca nu au avut nevoeid e prezervativele acelea.

| Necunoscut112 a răspuns:

Lol. De ce nu ar face?

| Necunoscut112 a răspuns:

Nu trebuie neapărat să folosească prezervativele. Poate sunt mai de modă veche şi preferă senzaţiile naturale, folosind metoda retragerii şi/sau metoda calendarului.

| Lawliet14 a răspuns (pentru Necunoscut112):

Care? Coitus cacatus? E o metoda tembela de tocilari.

| EmanuelKant a răspuns:

Normal ca fac sex, nu-s tot oameni si ei?

Răspuns utilizator avertizat
| NadarraXD a răspuns:

Poate e cutia de rezervalaughing