| Patricia1paty8201 a întrebat:

vreau sa imi ajut prietena in problema ei cu iubitul... Prietena mea are o relatie ascunsa cu acest baiat, deoarece e prea mare pentru ea si e cel mai bun prieten al tatalui sau, si nu vorbeste cu el cand se afla lume in jurul ei, ea i-a scris pe Facebook ca vrea sa il vada si el i-a zis ca e ocupat ca e la varul lui. Asa i-a spus trei zile la rand, si cand l-a vazut pe strada avea un plasture pe gat si s-a intalnit ea cu un prieten de al lui si i-a zis ca vrea sa il ajute sa scape de ea. Ea i-a lasat un mesaj cu ce i-a zis prietenul si i-a mai zis si de plasture, asa ca el a rugat-o sa discute si sa ii explice neintelegerile, ea nu a vrut, aici revin la intrebarea mea, a facut bine ca nu l-a lasat sa ii explice, sau trebuia sa il lase sa ii explice neitelegerile? Va rog ajutati-ma, prietena mea plange enorm de mult si nu stiu ce sfat sa ii dau in privinta asta, dau FUNDA! MERSI!

Răspuns Câştigător
| Kira5854 a răspuns:

Trebuie sa isi discute problemele, asa ar fi corect fata de amandoi

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Chestia e ca trebuie sa ii lasi sa isi rezolve singuri problemele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine ar apela la tine pentru un sfat?

| RoxanaGhost a răspuns:

Lasa-i pe ei sa-si rezolve problemele singuri.

| MataTactu1 a răspuns:

Consult-o pe mama ta si pe tactu' pentru o educatie mai buna...