| Raluciii_3242 a întrebat:

Vreau sa imi fac fostul prieten gelos( eu inca il plac) deci cine e din Iasi si vrea sa ma ajute primeste 2 fundebig grin!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii arati ce a pierdut. Faci niste pozitii de sa i se scoale, ii arati un san, ceva, si se oftica de moare.

6 răspunsuri:
| MissL a răspuns:

Ii arati ca esti indiferenta, nu vorbesti cu el, deloc, daca va intalniti ii raspunzi scurt si sec la intrebari si gata, in rest sa te vada mereu zambind cu capu sus, fericitabatting eyelasheso sal doara si vine singur la tine happy

| Raluciii_3242 explică:

Va multumesc mult pentru ajutor! Am reusit sa ma impac cu el:*:*

| LaYz a răspuns:

Mdeah. da ne'am despartit. L am un sfsat pentru tine. duten *** mea ca nu ai nici o trwaba cu relatiile!

| cristina4love a răspuns:

Vai de mine, ce a ajuns acest site. De fapt site-ul este bine gandit dar persoanele de aici ar trebui sa aiba creier si logica.

| AdDa1502 a răspuns:

Bv emy...raluci n-am nimic cu tine da mi-a placut cum a zis emylaughing

| Cutza_3681 a răspuns:

Raluciii te ajut fata in fatalaughinglaughinglaughing