| kevinnn19 a întrebat:

vreau sa ma ajutati cu ceva sfaturi daca se poate(si cat se poate de repede). Ma intalnesc cu o fata de 2saptamani si a fost la mine acasa de 2ori,prima data cand a venit la mine i-a cunoscut si pe ai mei, dupa ce inainte cu o seara m-a dus sa o cunosc pe mama ei(la a3-a intalnire).De atunci eu am mers aproape in fiecare seara la ea,dar am chemat-o si la mine si azi si nu mai vrea sa vina(a trecut o saptamana de cand nu a mai fost),mi-a zis ceva de genu ca e prea repede sa mearga asa des la parinti (nu stam in aceeasi camera si nici nu ne deranjeaza parintii, nu vin in camera la noi) apoi cand am zis sa-mi zica un motiv mai bun a zis ca nu vrea sa vina(are 16 ani, eu 20). Ceva sfaturi,urgent daca se poate, multumesc anticipat

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Lasă o in pace, poate mama ei i a interzis să se mai intilnească cu tine, si fetei îi este rușine să i ti spună, cel m ai bine vorbeste cu mama ei dacă vrei să aflii adevărul, si nu o presa pe fata aia, că poate se supără părintii ei si cred că tu o obligi, fata are 16 ani este minoră, tu esti major vei avea probleme cu politia dacă aia mică sau mama ei fac plingere la politie, bagă ti mintile in cap si caută una de seama ta sau cu un an m ai mică măcar să aibă 18 ani impliniti. Lasă minorele in pace.

| neutrino a răspuns:

Doresti sa-ti dam noi sfaturi cum sa pacalesti o fata de 16 ani sa vina des la tine in dormitor si tu sa faci sex cu ea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetelor nu prea le place sa vina la baieti acasa, ai este rusine de ai tai, nu se simte in largul el.

Invit-o la niste amici acasa, daca vine, am dreptate, daca te refuza, nu prea te place, i-o fi zis ai ei ceva neplacut despre tine, la asta te-ai gandit?

| unknøwn a răspuns:

Schimba momeala baiatule.
Nu mai merge cu "hai sa te ajut sa-ti fac temele".
Baga si tu un "hai sa ne uitam la un film, poate te dau si cu ruj pe buze...

acolo

jos."

| Hng123 a răspuns:

E totusi inca un copil ii e teama sa nu deranjeze. Acum ai si tu rabdare toate se rezolva cu timpul, o sa ajungeti sa stati si in aceeasi camera.So be patient.

| Lindaaa a răspuns:

Hei, atita timp cit nimic nu s-a schimbat in relatia voasta, atita timp cind stii ca te iubeste si tine la tine, nu ai de ce sa te ingrijorezi. Cred ca pursisimplu se simte incomod fata de parintii tai. Eu una tot as fi de parere ca e prea repede si m-as simti ft incomod...Asa ca nu te ingrijora

| BlackSoull17 a răspuns:

Poate ii este rusine, crezand ca deranjeaza sau ceva, vorbeste cu ea, intreab-o de ce nu vrea.Bafta

| BogdanVeselie a răspuns:

Ar trebui sa te dea pe mana politiei. Pedofilule.