| anonim_7506 a întrebat:

Buna tuturor am si eu o intrebare in special pentru fete. Ce parere aveti despre un baiat (tinand cont ca nu este un pustan)care povesteste cu lux de amanunte mamei sale legaturile amoroase pe care le are.De ex:azi face sex cu o fata, vine si ii spune mamei maine o saruta pe alta si din nou ii spune.vi se pare normal? cat mai multe pareri va rog

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Ciudat sincer. E tipul de persoană care mereu când se îmtâmplă ceva, prima persoană pe care o sună cu care vorbeşte e mama? Sincer în locul tău, dacă tu să spunem că eşti fata i-aş spune direct, că lucrurile noastre intime, rămân între noi, nu noi şi mama. Mi se pare o prostie chestia asta, vorbeşti cu părinţi dar nici chiar aşa şi până la urmă sunt lucruri ce ţin de intimitatea a două persoane. Baftă!

12 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Încă un fătălău pe firmament.
După ce că raportul genetic este de cam 3 femei la fiecare bărbat, plus fătălăii, raportul real ajunge la cam 5 femei pentru fiecare bărbat!

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Am un amic care ii povesteste maica-si totul, si adevarul e ca nu mi se pare atat de normal, ca nahh, e cam ''scarbos'' sa discuti despre cum ai facut sex cu x, cu y...straight face

In acelasi timp, e bine pentru el ca maica-sa e un prieten de nadejde si nu va spune mai departe, nu-l va judeca, doar il asculta si ii da sfaturihappy

Cred ca e optiunea fiecaruia.Eu de exemplu, vorbesc cu mama 'aproape' despre orice, restul le discut cu cea mai buna prietena sau cu iubitulhappy

| Dizzydizz a răspuns:

Wow:O
cum pm?
Nu se face asa ceva
E.mamos?
probabil. Dar daca lui ii place si asa s-a obisnuit nu ai cum sa il dezveti.

| Aѕнℓєу♥ a răspuns:

N'am inteles nimic dar mai incerc.
Mai ales ca eu nu vreau un iubit sa fie pustan.si nu as fii de'acord sa-mi zica un baiat tot ce face mama lui. I'as spune sa termine cu chestiile astea ca nu ma intereseaza decat de el.Si nu mi se pare normal, lol, daca ar stii si lumea ce fel de mama are, m'as face de ras, ar rade lumea de mine si cu fundul, dar norocul meu, ca nu am un iubit pustan si nu are o mama lesby big grin.
Bafta mestere,
A s h L e y [.]

| mihaela_7412 a răspuns:

E mama logik dar nu trebuie sa stie ea de acum tot...cand o sa fii casatorit o sa ii zici ce faci cu femeia cum faci si nu stiu ce, hai ii povestesti dar nu cu amanunte si nu chiar tot ai si u intimitatile tale

| J0hn a răspuns:

Hai frate e de rahat. gen " mama, ma masturbez nu pot sa ma controlez " rolling on the floor laughing)

| Liviu a răspuns:

Well
Sunt de acord sa ii spuna
Dar nu cu lux de amanunte
Sa ii zica doar atat
"am fost la una si i-am dat o carja"
Atat nimic mai mult si nimic mai putin'
adica wtf?
xD

| belutzaa a răspuns:

E ok. Insa, ar fi mult mai ok daca nu i-ar spune chiar toate detaliile despre relatiile lui amoroase, tinand cont de faptul ca spui ca nu este pustan. Iar asta pentru ca trebuie sa aiba viata lui, fiindca mama lui nu o sa fie la nesfarsit langa el, iar atunci ii v-a fii mult mai greu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca se intelege foarte bine cu mama lui, nu ii este jena deloc de ea si simte nevoia sa povesteasca cuiva thinking, e adevarat ca unele lucruri nu trebuiesc spuse dar mi se pare dragut ca au o relatie asa buna.

P. S: nu as vrea sa fiu in locul fetei, sa-i zica mamei lui tot de mine tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pot sa-mi dau cu parerea din cauza ca, probabil l-as jigni pentru ca la mine a fost altfel din cauza ca mama afla a patra zi dupa scripturi cite ceva si nu de la mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

. dhoamnee... un copil d asta cred ca are vreo... 12 ani? nu? cum sai yik lu maiksa tot?

| teutza12 a răspuns:

Mie nu mi se pare normal sa-i povesteasca absolut totul. Este mama lui si e bine ca se inteleg atat de bine si canu-i e jena a vb cu mama lui despre multe lucruri dar eu n-as vrea sa fiu prietena lui sa-i spuna mamei sale totul despre ce face cu mine si despre mine...
Pupici :*