| butterflyy a întrebat:

Buna tuturor am si eu o nelamurire sunt in Grecia cunosc un baiat suntem impreuna acum totul e bine dar aseara am aflat ca 2 luni nu am insemnat nimic pentru el era doar o relatie de sex si ca de o luna e indragostit de mine..suntem de 3 luni impreuna dar ne am mai vazut si pana sa fim impreuna... sunt suparata pentru ca ma simt dezamagita eu sunt foarte frumoasa pe langa el si totusi nu inteleg de ce a fost asa.

Răspuns Câştigător
| Daliutza a răspuns:

Asa sunt unii baieti/barbati (pe care nu vreau sa ii jignesc)nu cauta ceva serios. Doar o simpla aventura dar mai da cupidon din cand in cand cu sagetuta si ii mai atinge si pe ei!laughingca sa intelegi baitu a vrut sa se "distreze" si poate intre timp s-a indragostit dac il placi si iti dovedeste incredere zic sa continui relatia.

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu fi dezamagita, asa sunt baietii[unii], important e ca acum te iubeste

| neutrino a răspuns:

Daca nu pentru sex, atunci pentru ce?

| relian a răspuns:

Citi ani ai? Vorbesti de parca ai avea 14 ani.Esti suparata pentru ca ti-a spus adevarul? Dar poate nici el nu stie ce simtea si dupa o perioada a vazut ca simte altceva.Tu crezi ca iubesti asa pe cineva din prima zi? Sau intr-o luna doua.Naspa si cu voi.Cum o da un baiat tot nu-i bine.Esti foarte frumoasa pe linga el? Pai ce vrei sa fie femeie sau barbat? Barbatii frumosi sint mai mult feminini si femeilor nu prea le plac asa baietii. Apoi aia frumosi nici nu au scule nici mari si nici nu le functioneaza bine.Si cit de frumoasa poti sa fii daca esti in Grecia. Poate asa te vezi tu frumoasa, ca altfel iubitu tau nu mai avea astfel de ginduri.Bine ca sint si femei frumoase si ATIT nimic mai mult si la un moment dat barbatul se plictiseste.Sau sint femei frumoase si la pat sint praf, caz in care nu vad cit te ajuta frumusetea.Scuze ca am mai batut I cimpii pe linga.Am vrut sa iti arat ca nu doar frumusetea conteaza si ca faptul ca el ti-a spus ce a simtit arata ceva.

| titi14 a răspuns:

Buna! Pai sincer el a vrut sa fie cu tine la inceput chiar daca nu te placea doar pentru sex sau poate ca s-a gandit ca nu are ce pierde si mai bine iti da o sansa sa vada ce iese! Din cate ai zis tu el a ajuns sa te iubeasca deci nu a fact o alegere gresita ca s-a combinat cu tine! Sa o luam si altfel! O relatie nu se bazeaza doar pe sex. Voi trebuie sa vedeti ce lucruri aveti in comun si sa le exploatati sa zic asa ft mul! OK nu zic sa nu faceti sex! na dupa parerea mea odata la 3 sau 4 zile e de ajuns nu crezi? Eh na sper ca te-am ajutat. Bey

| Mihaila_Ionut_1992 a răspuns:

Chiar as fi curios sa vad cat de frumoasa estihee hee

| DarkSonik a răspuns:

Dai papuci ca profita de tine si plus nici nu te iubeste.

| ToxyckUuhhh a răspuns:

Uni baieti nu stiu sa pretuiasca sexul frumos si de cele mai multe ori suferim si pe ei ii doare fix undeva...eu in locul tau l-as parasi cosiderand ca nu ma meritawinking

| emma31 a răspuns:

Te-a vrut numai pentru sex! Dar daca acum i s-au trezit mintile la cap si s-a indragostit de tine si daca tu inca il mai iubesti mai acordai o ultima sansa dar nu te m-ai arunca cu capul inainte si gandeste un pic cand te mai roaga ceva si fii mai prudenta ca totusi nu stii ce mai ascunde. Funfa?