| Anonymous69 a întrebat:

happy Aseara, de 1 martie, am postat pe facebook la profilul unei fete careia nu i-am putut da martisor pentru ca este racita si de care imi place o poza cu un martisor si am scris "Un martisor si o primavara superba pentru o fata mai speciala decat toate anotimpurile!". Bineinteles, postarea a primit like-uri din partea prietenilor, insa fata respectiva nu a lasat nici macar un comentariu precum "multumesc", desi a intrat pe facebook azi. Eu i-am trimis si pe mess o poza asemanatoare pe 29 februarie si ea mi-a spus ca este foarte frumos gestul meu(sau ceva de genul). Tot ieri, a mai postat si un alt baiat pe profilul ei o poza asemanatoare, si lui i-a spus "multumesc"... mie de ce nu mi-a raspuns la postare?
Si inca ceva, am intrebat-o intr-o zi pe mess daca ar vrea sa mergem la un suc cand ii va trece raceala, si a spus "vedem", ce inseamna asta? E un "da" sau "nu"? Multumesc anticipat pentru raspunsuri. big grin

Răspuns Câştigător
| zăGhost a răspuns:

"Vedem" poate insemna si "da, dar nu accept direct".
Mai intreab-o o data cand vine la scoala... daca are acelasi raspuns, inseamna ca m-am inselat cu ce-am scris mai sus.

3 răspunsuri:
| MishikiCrisy a răspuns:

E 50% da, daca nu te place si nici pe altcineva, e nu daca place pe unul sau tot daca daca place pe unul si e prostituata sau nesimtita. Deci vezi da ca e posibil sa placa pe cineva. Funda?

| AdrenalinaPuraLaMaXim a răspuns:

"vedem" inseamna mai mult nu! probabil nu o atragi sau are ea motive ceva...de nu ti-a zis nici multumesc...winking

| Snizel a răspuns:

Salut Alex.Frumos ce-ai facut, bravo!
După spusele tale, fetei nu o intereseaza prea mult despre tine si despre sentimentele tale.Acel ''vedem''e mai mult un NU,oricum mult noroc,si nu uita, peste tot sunt fete, care stiu sa iubeasca!