| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor, stie cineva ce inseamna atunci cand visezi un baiat necunoscut? si de care in vis te indragostesti de el?

Răspuns Câştigător
| andreyxplode a răspuns:

Cine va intra in viata ta aceea persoana poate fi chiar persoana aleasa inimi tale.BAFTA!

9 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Buna! Tu chiar crezi in vise? Eu sincer nu. Nu cred ca visele transmit ceva ce se va intampla sau alte chestii de-astea. happy

| Miha a răspuns:

Nu inseamna nimic, inseamna ca te gandesti la baiatul de care sa te indragostesti dar pe care nu-l gasesti prin imprejurimile tale, asa ca te refugiezi in vise unde il gasesti intotdeauna.

| Phutui a răspuns:

Nu este posibil sa nu il cunosti pe baiatul din vis, l-ai vazut macar o data intrecere.visele nu apar din nimic:nici persoanele, nici locurile, nici situatiile... totul are o legatura cu realitatea, chiar daca ne dam seama sau nu.In concluzie, baiatul acela exista si iti placehappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Oau e ceva tare dar n-am mai oauzit de asa cevaxlove struck:

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai urmeaza sa il cunosti siii poate te vei indragosti d el

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am visat un baiat iar peste 5 luni am dat de unu exact ca baiatu care l'am visat. Si culmea, ca in vis, m-am combinat cu el.
Acum eu ti'am zis ce s-a intamplat la mine.

| Marina011 a răspuns:

Si eu am visat la fel! dar eu sunt cu un baiat acum dar in vis se facea k ma indragostisem de el eream intr-o masina si cand am coboroat din masina aia la un anumit loc nu mai area el si al tot cautam si al strigam laughing nu stiu ce o mai insemna si visele aste :!

| Marina011 a răspuns (pentru Marina011):

Hai ca am scris cu piciorele laughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughing scuze:X

| crynutzza a răspuns:

Multumesc de raspunshee heemi se pare ciudat visul...si da eu cam cred in vise, trebuie sa insemne cevahappy