| ayoo a întrebat:

sunt disperatacrying( de aceea va rog sa imi spuneti parerea vostra. M-am despartit de prietenul meu(22 ani), motivul: este bisexual.Acum 3 zile am citit in telefonul lui din intamplare mesaje cu conotatie sexuala de la un barbat(50 ani), despre acest barbat imi spusese ca este "unchiul" lui, eu cunoscandu-i toata familia niciodata nu l-am cunoscut pe acest "unchi" cu care vorbea si se vedea aproape zilnic isi programa excursi etc.Imediat am facut niste legaturi si am hotarat sa discut cu prietenul meu deschis despre tot ce credem.Mi-a marturisit ca a avut o relatie de cativa ani cu acest barbat dar de cand ma cunoste pe mine nu a mai fost cu el...Eu nu pot crede asta pentru ca am vazut mesajele si ei se vedeau si pana acum 5 zile. SINCER NU STIU CE SA MA FAC, sunt distrusa...am fost indragostita de el la nebunie(cred ca mai sunt) dar nu-l mai pot privii in ochii si nu pot suporta gandurile acelea chinuitoare, el ma suna intr-una de cand am plecat de la elcrying(, help, ce ma sfatuiti?

17 răspunsuri:
| ioanadanny a răspuns:

sad trebuie sa iti vezi in continuare de viata ta si lasa-l pe el in trecut

| ayoo explică (pentru ioanadanny):

crying(

| ioanadanny a răspuns (pentru ayoo):

Serios. mai, nu merita si nu cred ca il v-a lasa pe respectivul dupa atata timp

| ayoo explică (pentru ioanadanny):

Din pacate cred ca asa va fi, oricum respectivul e insurat are copii si isi bate joc si de alti copii, adica de fostul meu prieten.oh go on

| ioanadanny a răspuns (pentru ayoo):

Sfatul meu:fii puternica si pretuieste fiecare clipa happy

| Miky1 a răspuns:

Garantat,daca ai fi fost inselata cu doar cateva femei si nu 100 cum zici u, te-ai fi simtit mult mai naspa.Eu zic sa mai incerci, sa fii putin mai altfel cu el, sa observi daca mai doreste relatia cu tine...sau cu unchiasu

| fffandreeea a răspuns (pentru Miky1):

Ai dreptate

| ayoo explică (pentru Miky1):

Nu as fi absurda sa zic ca nu m-ar fi durut daca m-ar fi inselat cu femei! Dar numai ideea actului sexual in sine imi provoaca dureri de capsad

| OwlMyGod a răspuns:

Cel mai bun antidot pentru a putea uita o persoana, este sa iti cauti pe altcineva. Sa iesi in oras, sa te distrezi, ca sa uiti. Dar trebuie sa ai multa vointa si un caracter puternic pentru a reusi asta. Mult noroc! Sincer, chiar imi pare foarte rau pentru tine. Eu cred ca asta ar trebui sa faci, alta solutie nu ai. Inclinatiile sexuale nu le poti schimba.

| ayoo explică (pentru OwlMyGod):

Sincer, peste 2 zile am examen nu sunt in stare sa citesc un rand, nu am mancat nimic de 2 zile... dar sa ies sa ma distrez nici atatsad

| Andradutsa a răspuns:

Imi pare rau pentru chestia asta. din pacate se intampla si in lumea reala nu doar in filme... eu nu as accepta niciodata una ca asta. mai ales sa stiu ca a facut sex cu un barbat, iar apoi face cu mine.
Tu esti tanara, iti poti gasi pe cineva oricand, dar una ca asta, ce ti-a facut el este de neiertat.
Fi tare!

| ayoo explică (pentru Andradutsa):

Mersi mult de totsad

| 3Cata3 a răspuns:

Mda foarte nasol...as sugera sa nu te mai intorci la el si sa gasesti pe altcineva care sa te ajute sa treci peste asta!(parerea mea personala)

| ayoo explică (pentru 3Cata3):

sad nu cred ca voi mai putea sa ma mai apropii de cineva.

| Miky1 a răspuns (pentru ayoo):

Acum te-ai apropiat?

| teiubesteuna a răspuns:

Eu una nu lasi mai atinge dupa ce a stat cu un barbat... e cam naspa dar daca il iubesti... Mult noroc!

| ayoo explică:

Daca m-ar fi inselat cu 100 de femei tot nu as fi suferit atat.