| nhgvhyg a întrebat:

va rog sa ma ajutati si pe mine cu niste raspunsuri :d...luna viitoare este ziua iubitului meu cu care sunt impreuna de 2 ani si 3 luni(face27) si nu stiu ce cadou sa ii mai cumparcrying, dati-mi niste idei de cadouri va rooog! MULTUMESC MULT! Scuzati caredoria big grin

Răspuns Câştigător
| Euletitia a răspuns:

Buna! Cumpara-i un lant de mana dragut, un pulover de calitate, o camasa sau o cravata eleganta sau chiar un set camasa-cravata, un fular deosebit, un lantisor de argint/aur cu o cruciulita, inimioara sau initiala lui, o bratara de argint/aur, parfumul lui preferat, un CD cu muzica pe care o asculta, o carte buna din genul pe care o citeste, un DVD cu un film supetrb de dragoste la care sa va uitati impreuna in seara aniversarii lui, o iconita pictata manula sau imbracata in argint cu Maica Domnului sua cu sfantul al carui nume il poarta(daca e credinscios), un lucru care are legatura cu un hobby al lui, o felicitare confectionata manual de tine in care sa-i spui cat de mult il iubesti si sa-i urezi la multi ani. Ii poti pune o poza cu voi doi in rama sua ii potioferi un album cu poze cu voi doi de pe tot parcursul relatiei. Ii mai poti cumpara o cutie de bomboane fine de ciocolata, o sticla de sampanie sau de whiski sua sa-i pregatesti o cina romantica sau macar un tort/prajitura lui preferata. la multi ani iubitului tau si sa fiti cat mai mult timp impreuna, indragostiti si fericiti!

| nhgvhyg explică (pentru Euletitia):

Multumesc mult pentru ideii happy :*

5 răspunsuri:
| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Ii poti cumpara un ceas impreuna cu un set de parfumuri pentru barbati! Sau ai putea ba chiar sa ii organizezi o petrecere surpriza!

O zi buna!

| Euletitia a răspuns:

Scuze, voiam sa zic un ceas de mana dragut, rectific.

| Sfatosul2012 a răspuns:

Cred ca daca ii iei un vin bun pe care sa l beti impreuna inainte de o partida de sex aniversara, va fi mai mult decat multumit.