anonim_4396
| anonim_4396 a întrebat:

Vreau raspunsuri de la baieti va rog frumos.am si eu o intrebare la voi, acum cateva luni m-am despartit de fostul prieten, el a fost cel care a hotarat sa puna capat relatiei deoarece iubea o alta fata drept care a luat-o si de nevasta.iar acum imi vorbeste foarte urat nu evita nicio ocazie sa ma "atace" atat cu vorbe cat si cu fapte, eu am impresia ca el ma uraste deoarece acum 3 ani aveam o relatie foarte frumoasa ne iubeam enorm el a fost primul si ultimul meu brbat din viata mea de pana acum.Insa ai mei nu erau de acord cu el si intr.o oarekre masura mau influentat si pe mine sa-l las.M-am indragostit de alt baiat si l-am lasat pe el, de fapt nu cred ca a fost dragosste pentru acel baiat a fost doar o obsesie o data ce am revenit la cel de dinaintea lui.el se tot ruga de mine sa ma impac cu el ca ma iubeste venea dupa mine la scoala insa eu eram ferm convinsa ca nul mai vreau.lam facut sa sufere enorm.si mai ales ca el crede ca m-am culcat cu celalalt.iar dupa un timp el a plecat in Romania si sa "indragostit" de alta.nu am putut crede asa ceva chiar de ea pff? el intotdeauna avusese o parere proasta despre ea radea de ea o facea in toate felurile.Dar stiti cum se spune de cine fugi de ala dai! iar dupa un timp m-am dus si eu in tara si cand l-am revazut am simtit ca sa reaprins flacara pe care o simteam pentru el.M-am intor in Spania am stat cu gandul doar la el dabia asteptam ziua in care sa se intoarca si el.lam asteptat cateva luni bune n-am putut sa mai iubesc pe nimeni sau sa-mi fac vreo relatie si nici nu pot.in fine a venit aici ne-am impacat, insa lucrurile numai erau ca la inceput el tot tinea legatura cu fata de care se "indragostise" si pun " pentru ca mai toata lumea spune ca ceea ce simte pentru ea este o obsesie k iubirea care mi-a purta mie a cazut pe ea. incepuse certurile ne certam mereu, incepuse sa ma jicneask numai era ca la inceput si imi reprosa tot timpul ca dc m-am culcat cu celalalt? ca el ma iubea mult.si de fiecare data cand ma vedea cu vreun baiat se lua de mine nu ma lasa sa stau cu nimeni.iar acum dupa ce sa insurat cu fata asta.toata lumea spune ca e obsesie ca no sa durez.eram acum o luna in discoteca dansam cu un baiat el eera cu fata aceea si a vnt pe la spate si mi-a dat un pumn in mijloc dar nu tare.atunci am simtit k este gelos.dar nu stiu ce sa mai cred nu cred ca ar putea fi gelos o data ce el deja sia ales un alt drum.ma-si bucura sa stiu ca este.si acum el numi vorbeste deloc numai ca de fiecare data cand are ocazie imi vorbeste urat si ma "ataca".eu zic ca daca nu avea nimic cu mine imi vorbea, imi dadea sfaturi ca pana la urma el e cel care a terminat relatia definitiv...imi spunea ca i-am omorat sentimentele hihi...eu am incercat sal intreb daca are ceva cu mine insa,,, fara niciun rezultat se da prea dursi e frte orgolios.si as vrea sa ma ajuti voi va rog frumos se poarta asa cu mine deoarece ma uraste pentru ca l-am facut sa sufere¿el mai demult imi spunea ca iubirea care o simtea pentru mine sa transformat in ura si scarba.va rog ajutati-ma multumesc

2 răspunsuri:
| FORMULADTI a răspuns:

Invata te rog sa scrii cu '"C'' nu cu k!

| Vix999 a răspuns:

Este a treia oara cand pui aceasta intrebare! De ce?