| anonim_4396 a întrebat:

vreau sa va intreb ceva. acum o luna am facut dragste desigur ne-am protejat. Ciclu mi-a venit deci totul ok. happy. Acum o saptmana am facut iar dar de data aceasta nu s-a terminat deloc pentru ca nu l-am lasat sa continue pentru ca ma durea.am continuat in alta zi.atunci s- terminat dar ca sa fim siguri ca nu se va intampla nimic nu s-a terminat in mine ca sa zic asa ca a scos afara:d.anyway.de ieri ma cam doare burta, sunt cam balonata si azi am vomitat.nu am vomitat cine stii doar am scuipat de 3 ori...nu era cine stiii.dar nu stiu de ce? De mancat mananc dstull de bine.In ultimul timp am fost si stresta si poate si de aia ca eu de obicei cand ma supar sau ma enervez ma doare stomacul sau burta...Ce credeti ca e? Soer sa nu fie ceva gravstraight face

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu te mai supara ca nu e ceva grav, poate fi de la vreo mancare care nu ti-a cazut bine sau ai mancat prea cu pofta, o sa iti treaca mai repede daca iei un medicament pentru stomac[intreaba la farmacie] si nu cred ca are legatura cu sexul

| knoxfcsb a răspuns:

Mai de graba cred ca ar trebui a sa faci o pauza incadrativa si voi macar so faceti 1 sau maxim 2 pe saptamana sau esti ninfomana?

| EvaTramell a răspuns (pentru knoxfcsb):

raised eyebrows nu sunt nimfoma...

| knoxfcsb a răspuns (pentru EvaTramell):

E bine atunci

| Phoenix231 a răspuns:

Pai te doare burta din cauza ca ai facut-o prea brusc si uterul tau inca nu este obisnuit sa primeasca asa mult deodata.
P.S: de gravida nu esti gravida, asta se afla dabea dupa 2 saptamani... si preventiv folositi dracu un prezervativ ca nu sunt scumpe.

| EvaTramell a răspuns (pentru Phoenix231):

De fiecare data ma protejez.Dar cred ca e de la mancare pentru ca azi nu mai am nimichappy.

| alexandrrra98 a răspuns:

Pai probabil ca nu ți-a picat bine ceva, dar totusi pentru orice eventualitate ar fi bine sa dai o fuga pana la ginecolog

| Liana80 a răspuns:

Foloseste prezervativul sau anticonceptionalele si nu vei mai fi stresata din punctul acesta.Cumpara un test barza si vei vedea ce este da sau nu si te vei linisti.