| Adytza551 a întrebat:

Adytza551 intreaba:
Salut in ajunul de craciun am facut sex cu prietena mea, am facut sex protejat folosind prezervativ "Durex", nu am terminat in ia cand am simtit ca ejaculez am scos si am ejaculat afara, dar ia imi spune a 2 a zi ca a vomitat, o doare capu si burta, nu cred ca e normal odata ce m-am protejat si nu mi-am dat drumul in ia si chiar daca era spart prezervativu tot nu trebuia sa ii fie rau ca nu mi am dat drumul in ia, mentionez ca si eu si ia am fost virgini avand varsta de :Ea 16 anii eu 18 dar de 2 zile nu o mai doare nimic

7 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dacă ai folosit CORECT prezervativul şi l-ai verificat după actul sexual ( să nu fie rupt ), atunci NU are cum să rămână însărcinată!

Durerile de cap/burtă şi voma respectivă au alte cauze...
Simptomele de sarcină NU apar aşa de repede happy

Toate cele bune.

| Vektor a răspuns:

Tu la 18 ani nu stii ca simptomele sarcinii nu au cum sa apara a 2-a zi dupa sex?

Răspuns utilizator avertizat
| sickoffallthings a răspuns:

Pui mei, nu are cum sa aiba simptome din primele zile, greata si migrenele apar pe la mijlocul sarcinii, probabil a baut ceva de o durea capul si burta a mancat ceva ce nu i-a cazut bine, cum o fost craciunul.

| MarioQWERTY a răspuns:

Frate e normal la o fata virgina sa se intampla chestiile astea dupa primul contact sexual, nu te speria tongue

| TheMrSK a răspuns:

E normal din moment ce era virgina, si a avut primul act sexual, din spusele tale, o sarcina ar fi exclusa.