| Alecsx_Alecs_1990 a întrebat:

Buna ziua am facut sex anal neprotejat cu iubita mea si am ejaculat in ea imediat sa dus a eliminat sperma si sa spalat exista risc de sarcina? teoretic stiu ca nu exista risc de sarcina la sec anal insa va intreb si pe.voi! Multumesc

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Voi nu stiti ca sexul anal neprotejat iti poate provoca un "soc" psihic cauzat de culoarea maronie a penisului? De asemenea din cauza numarului extrem de mare de microbi te poti alege si cu o boala "rusinoasa". Riscul ca tu sa te imbolnavi este foarte mare in schimb riscul de o sarcina pentru iubita ta este inexistenta. Data viitoare foloseste prezervativul.Este doar un sfat, si nu este obligatoriu.

Răspuns utilizator avertizat