| Nev3r a întrebat:

Am o intrebare. Despre mărirea penisului? Ceva păreri. Ce produs e bun?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Este cu totul IMPOSIBIL sa se poata mari lungimea penisului cu tot felul de produse ''miraculoase'' oferite spre vanzare de tot felul de excroci sau site-uri mincinoase. Marimea penisului este stabilita genetic si din acest motiv se poate modifica marimea insa foarte putin cu circa 1-2 cm, dar numai printr-o operatie de marirea lungimii dar aceasta este si foarte scumpa si are o rata de succes de sub 50% reusita. In acazul in care operatia este nereusita (se spune din start ca exista aceasta posibilitate) exista riscul ca penisul sa devina chiar si 100% nefunctional! Multa sanatate!

5 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Marimea penisului e determinata genetic, restul e reclama, ca sa ai mai multa incredere in tine.
Invata sa fi curat, manierat, amuzant, finut, si sa stii sa executi preludiul ca la carte, fara graba. mare atentie la igiena si mirosuri, sa nu iti miroasa gura sau ciorapii, subtiorile, iar manichiura sa fie scurta, curata si bine pilita. sa nu o zgarii.
Success!

| RoCkKiD a răspuns:

E complet irelevant ca nu o sa creasca nimic. happy

| Andreeush a răspuns:

Nu există produse pentru asta.

| GouDidodino a răspuns:

Incearca sa accepti ceea ce ti-a oferit mama natură, chiar dacă nu ai fost asa de norocos. Nu mai poti schimba nimic

| Bozgi200 a răspuns:

Penisul NU este un mușchi cum cred foarte multi, ce trebuie antrenat că sa crească....este alcătuit dintr-un material spongios (e că un burete ce se îmbină cu sânge atunci când e în erecție) din cate am citit pe net este posibil sa îl mărești cat de cat dacă il presezi astfel încât să se mărească acele canale rezultate cu creșterea în mărime dar nu stiu cat de adevărat este