| Andrewwwbb a întrebat:

Salut! Am o întrebare, la farmacie sunt geluri speciale pentru mărirea penisului? Dacă da, cum sa i le cer, ce să-i spun?

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

NU! Nu exista! Ce vezi tu in reclame sunt minciuni si prosteala pe fata!

| Kiwi2023 a răspuns:

Da, mergi si spui cu cati cm vrei sa creasca sa stie farmacista ce iti trebuie laughing

| mariusgorja12 a răspuns:

Da, ceri niste ampulenkur de la farmacii inima catena daca nu au iti recomand pastile clitoris(pentru mine au mers acu am 25 de cm si imi satisfac femeia ca niciodata!)