| BogdanAndreiX a întrebat:

Am si eu o problema.

Am 15 ani si am avut de 2 ori ocazia sa o fac cu prietena mea. Dar pana ajungeam sa o dezbrac si sa ma dezbrac si eu imi pierdeam erectia. Ce ar trebui sa fac?

7 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Bai copile, lasa nabi sexul si apuca-te serios de scoala.
Ca, cu sexu ai timp sa te intalnesti toata viatawinking

| neutrino a răspuns:

Buna ziua! Specifica te rog, in cat timp v-ati dezbracat.

| pietrean a răspuns:

Probabil,ca inca nu esti pregatit psihic, pentru asa ceva.
In momentul cand vreti sa faceti dragoste si stai cu teama ca puteti fi prinsi de cineva, ca nu aveti intimitate, ca va "poticniti" in lucruri cand vreti sa va dezbracati, ca va ganditi doar la ce v-a urma si daca faceti bine ceea ce faceti... Sunt multe motive care te pot inhiba si nu mai merge oricat ai incerca.Si preludiul, are rostul lui!
Asa ca, mai bine asteapta, pana o sa aveti toate conditiile, ca sa aveti un contact sexual reusit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se pare ca esti prea mic pentru asta...La aceasta virsta ar trebui sa te gindesti la scoala, dar nu la dezbracat sau la sex...Mai asteapta tu acolo ceva timp si tot o sa fie bine,,,

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Citeste mai multe despre preludiu

| Trolozaur a răspuns:

Sa nu mai fii homosexual.

| 4Andu a răspuns:

Pffai, ti-as spune eu solutia, dar esti prea mic. 15 ani? si prietena ta cati are? 12?