| Necunoscut006 a întrebat:

Sperma poate să treacă prin haine. Dacă am mimat sexul pot rămâne însărcinată?(îmbrăcați fiind amandoi)

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu, sperma nu trece prin haine, stai linistit/ă

| corbulalbrosu a răspuns:

Spermatozoizii din lichidul spermatic nu pot fi filtrati si impiedicati sa treaca prin tesatura, insa probabilitatea de a ajunge astfel in vaginul tau este extrem de mica. De asemenea daca nu ai aflat pana acum fiindca nu te-ai informat corect, atunci afla ca orice fata/femeie poate sa ramana insarcinata doar daca sperma ajunge in vagin (indiferent prin ce mod) in cele 4-6 zile ale perioadei fertile a ciclului menstrual. In consecinta/concluzie, in cazul descris de tine nesansa de a ramane insarcinata teoretic este extrem de mica iar practic probabil imposibila. Ar fi indicat sa fiti mult mai atenti si mult mai responsabili cand va jucati "de-a sexul". Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Daca nu a fost o penetrare vaginala si ejaculare in vagin nu poti ramane gravida.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Dar vei ramane proasta...

| DeathOfDreams a răspuns:

Nuj dacă să răd sau să plâng

| Cl3v3r a răspuns:

Da, trece si prin kevlar