| AnnaMary_2420 a întrebat:

Daca fata are hepatita o poate transmite baiatului prin sarut?

6 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Da.daca e virala.patrunde pe toate gaurile!

| Ciprian a răspuns:

Nu poate.

Janina
| Janina a răspuns:

Depinde de tipul de hepatita

| AlexicăHD a răspuns:

Anna asa sa tentreb ceva ce are dea face ficatu cu sarutul? hepatia este la ficat intelegi eu nu cred ca el se saruta cu fiactul deci stai linistita si eu am avut o prietena care are asa ceva si m-am sarutat cu ea pupam la ea ca la icoane si n-am nici pe drau ne-am despartit acum 1 an si acu 2 luni mi-am fac analize sis sanatos tun

| Squmppaaaa a răspuns:

Da.pentru ca hepatita e o boala care se transmite si prin suflu si prin sarut maiales!

| mastery a răspuns:

Asta cred ca ar trebui sa vorbesti cu mama ta si e iti va raspunde la tot ce ai tu pe inimioara