| Adriancr77 a întrebat:

Eu si prietena mea ne-am gandit sa o facem ea fiind virgina (19 ani) credeti ca parintii ei si-ar da seama daca o face? (gen poate ii intarzie menstruatia mama ei stiind cam in ce perioada e) Nu ar vrea ea sa stie mama ei fiindca e putin pudica! Multumesc!

17 răspunsuri:
| ania a răspuns:

O să vă mustre conștiința pentru că e păcat să faci sex fără să te căsătorești. Dacă vă iubiți și vă simțiți maturi și reponsabili, căsătoriți-vă prima dată. Păcatul curviei nu aduce fericire în viața nimănui.

| Staind a răspuns (pentru ania):

O sa-i mustre constiinta doar daca au credinte asemanatoare cu cele ale Aniei.

suntserios
| suntserios a răspuns:

O controleaza ma sa daca ii vine menstruatia?

| corbulalbrosu a răspuns:

Inceperea vietii sexuale nu produce absolut nicio modificare a ciclului menstrual sau a menstruatiei propriuzise. Lungimea cilclului menstrual precum si modul de producere si manifestare a menstruatiei este programata numai si numai de activitatea hormonala, adica este influentata si stabilita de de buna activitate in modul de functionare corecta a glandelor endocrine. Inceperea si desfasurarea scurgerilor menstruale zilnice NU ESTE INFLUENTAT SAU MODIFICAT nici de inceperea si nici de intretinerea ulterioara de contacte sexuale indiderent cat de numeroase ar fi acestea. Dezvirginare usoara!

| Florentina9210 a răspuns:

Si mama ma zapaceste gen ''ti-a venit menstruatia, nu ti-a venit? de ce? laughing mai ai absorbante fetita mamei? e foarte protectoare.
Observa doar daca ii spune ea, doar nu o merge la un control acum cu fata. Cat de pudica, poate sa fie?
Si chiar daca observa, pune mana pe facalet si iti da dupa ceafa. laughing

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru Florentina9210):

Sau nulaughing

| Florentina9210 a răspuns (pentru AntoniSoulesOne):

Sau nu, ce?

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru Florentina9210):

Sau nu va da cu facaletul dupa ceafalaughing

| Florentina9210 a răspuns (pentru AntoniSoulesOne):

Nu fi asa sigur. ''Ce ai facut ma, nenorocitule, ai facut sex cu fetita mea! laughing

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru Florentina9210):

Dragostetongue

| Florentina9210 a răspuns (pentru AntoniSoulesOne):

Ea nu vede asa. laughing

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru Florentina9210):

Ea vede un facalet in cap la minelaughing)

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru Florentina9210):

Asta e, voi suporta riscul. laughing)

| Oana92 a răspuns:

Nu prea are de unde sa isi dea seama de asta. Dar o invidiez ca are atata timp incat sa fie atenta cand are fata ei menstruatie...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si daca ala nu o ia de sotie vrea doar sa i-o traga, de ce ar face-o cu el si nu sta pana se marita? Ca toti vor sa *** dar sa se insoare nici unul si cand vor, vor fete mari cuminti, virgine.Cum vi se pare? Ce o sa le spuneti sotilor vostri? Ce i-a spus sotia lui bula? A fost un accident? Adica cum? Re-ai impiedicat de o piatra si ai cazut exact intr-o scula?

| Adriancr77 explică:

Nu! dar ea e un pic mai rusinoasa asa si nu ar vrea sa stie ai ei ca ea si a i ceput viata sexuala si chestii din astea! si am zis sa intreb si eu aici... daca exista o diferenta mare la menstruatie inainte si dupa dezvirginare... daca stii sa-mi dai un raspuns iti multumesc daca nu la fel iti multumesc! happy