| Anonim6382846 a întrebat:

Bună ziua, pe data de 2 martie am făcut sex cu partenerul meu neprotejat (acesta nu și-a dat drumul ), dar mi-a fost frică să nu vină acel lichid iar pe 4 martie am luat pastila de a doua zi … toate bune m-am simțit câteva zile ciudat dar după mi-a trecut țin să menționez ca după ce am făcut mă durea la urinare câteva zile, iar acum pe data 16 martie am făcut din nou protejat dar am făcut de câteva ori fără iar după și-a pus prezervativul, acum pe data de 18 martie pe la prânz am avut o scurgere cred de sange care era un pic închegat și mă doare foarte rău când urinez (nu pot deloc să urinez), ce pot face sunt șanse să fiu gravidă? Îmi e foarte frică să nu fiu gravidă …

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Gravida ma indoiesc ca esti, dar este clar ca ai o infectie urinara severa, daca te ustira atat d erau si nu poti urina.
Urgent la spital sau la medic!

| Anonim6382846 explică (pentru Violleta2022):

Nu pot să urinez gen până la sfârșit pentru ca mă doare foarte rău și nu mă ustură

| Violleta2022 a răspuns (pentru Anonim6382846):

Poate fi o infectie urinara, sau o boala cu transmitere sexuala.

| Anonim6382846 explică (pentru Violleta2022):

Și ce e de făcut ce test?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Anonim6382846):

Sa mergi la un medic!