| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua TPU, acum 10 minute am ajuns de la o întâlnire cu fosta diriginta din generală, aproape toata clasa ne-am gândit sa vorbim cu ea și sa stabilim o intalnire, sa mâncam o pizza, etc... bun, deci, când ne-am întâlnit cu toții cu ea, știți procesul, ne-am pupat unul câte unul cu ea pe obraz, însă acum vine partea pentu care sunt nedumerit, deci, de mai multe ori s-a întâmplat și in generală, și când ne-am mai întâlnit colegii cu ea, ca in momentul in care când ea mă pupa pe mine si când eu o pup pe ea pe obraz, colțul buzei mele și respectiv al ei sa se atingă, deci cumva un sărut pe obraz, dar cu o atingere foarte foarte subtila pe colțul buzelor, acest lucru s-a întâmplat chiar de mai multe ori, ea nu a avut nicio reacție de a se retrage sau ceva, pur și simplu zambise, apoi zâmbeam și eu, credeți ca prin asemenea "gest" vrea sa îmi transmită ceva? Adica am văzut ca la majoritatea băieților/fetelor, o ating doar cu obrazul peste obrazul ei, foarte putini o pupa, chiar departe de buze, iar ea la fel, departe de buze după și nu exista niciun contact vizual după, cumva ea rămâne indiferenta, asta este ce văzut ca s-a întâmplat la alți foști colegi de clasa... Voi ce credeți? Am dus eu totul la extrem sau dorește da îmi transmită ceva? Eu mă înțeleg cu ea foarte bine, chiar și după ce am terminat generală, dar nu am avut întâlniri private sau ceva

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Da,ai dus tu totul la extrem.
Poate ca iti este simpatica doamna diriginta si atunci undeva in subconstientul tau ai vrea sa aiba si ea o simpatie ceva mai aparte pentru tine. Poate pur si simplu este politicoasa si ii esti drag ca si elev, nu e neaparat ceva cu tenta sexuala.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Exagerezi

| barosanu69 a răspuns:

Esti un pervers obsedat

| Tryshy a răspuns:

Vrea sa ti o traga