| anonim_4396 a întrebat:

azi am avut o intalnire cu o fata:am ras, am glumit am vb despre mai multe subiecte.La sfarsit am sarutat-o pe obraz putin spre coltul gurii si a ramas sa vb pe seara, intrebarea mea ar fi ce trebuie sa-i spun acum dupa intalnire sa o intreb ce parere si-a facut despre mine sau ce anume? si inca ceva daca o sa stabilim o noua intalnire sa fie maine si ar fi bine sa incerc sa o sarut? multumesc anticipat pentru cei care raspund...

11 răspunsuri:
| vάĝàвøήτ a răspuns:

Mda pe obraz... cam "fatalau"laughing dai direct un mozol te mai chinuii p`obraz

| sleeppy a răspuns:

Salut! pai dupa parerea mea da ai sarutat-o, si nu ti-a spus nimic inseamna ca ea doreste sa va mai inilniti, si nu o intreba ce parere a avut crede-ma asa va fi mai bine.Si cheam-o si mine la intilnire si desigur ca sarut-o

| Linka89 a răspuns:

La o urmatoare intilnire sigur ca va fi binevenit un sarut. dar in legatura cu tema discutiei dupa prima intilnire, incerca sa-i dar de inteles ca ti-a placut. si dai de inteles ca ai vrea inca multe intilniri cu ea, deja din reactia ei vei intelege ce simte eatongue

| aveadrianus2 a răspuns:

Salut! e foarte bine ca doar ai pupat-o pe obraz.Stii ce e cel mai frumos? Lucrurile sa curga de la sine! Da-ti intalnire cu ea dar nu o intreba ce parere are despre tine fa-o sa se indragosteasca de tine, si u de ea, e cel mai bine ca lucrurile sa "curga de la sine".D-ai o floare (tradafir) si spune-i cv dragut nu incerca sa te dai mare.Iesiti la o cafea de exemplu si fa-o sa rada.Fii natural, fii u insuti, e cel mai bine! Mult noroc in continuare

| christ91 a răspuns (pentru aveadrianus2):

Multumesc de raspunshappy

| christ91 a răspuns (pentru aveadrianus2):

Re rog frumos lasa-mi si mie id-ul tau as vrea sa te intreb ceva tot cu privire la tema...fetele.mersi frumos astept mesaj

| christ91 a răspuns (pentru christ91):

Lasa-mi si mie id tau te rog frumoshappy

| aveadrianus2 a răspuns:

Scz ca ti-am rasp. asa tarziu! iti trimit acum id-ul ...vezi msj!

| aveadrianus2 a răspuns:

Christ91 lasa-mi id-ul tau ca mie nu imi da voie sa trimit msj! si te ajut cu cea mai mare placere!

| roxutza2010 a răspuns:

Acum un raspuns de la o fata:
Cum a spus si aveadrianus2, lasa lucrurile sa curga de la sine. Nu grabi lucrurile si incearca sa te apropii de ea, sa o mai cunosti, fa-o sa vrea sa vorbeasca cu tine.Nu o intreba ce parere are despre tine pentru ca este cam direct si s-ar putea sa o stanjeneasca. Sper ca te-am ajutat!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stii, vorba aia, "Planul de acasa nu se potriveste cu cel din targ" asa ca da-i bice inainte cu incredere.