| RazvanRomeoCR7 a întrebat:

Cam cum trebuie sa ma comport la prima intalnire? cat mai natural sau ce sa fac? si dupa intalnire sa o conduc acasa si dupa daca o sa vina un moment de sarut ( eu nu stiu sa sarut ) ce sa fac

11 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Comporta-te natural si exact cum ai vrea tu.Nu trebuie sa spui nimic anume sau sa faci ceva special e o intalnire si atat.
Esti prezent acolo la timp, vorbesti cu ea, ii acorzi atentie, glumesti, esti tu insuti, esti sincer cam atat trebuie sa faci.Iar de sarut vine de la sine totul nu iti face griji.

| alina2k18 a răspuns:

Natural, fireste + nu da senzatia ca esti emotionat, terminat, chiar daca estiwinking
Gaseste un subiect comun de discutie, sau daca vezi ca e axata pe ceva da-i si tu apa la moarawinking daca e genu de vorbeste mult las-o sa trancanewinking
NU o saruta, ia-o asa in brate si apropie-te asa de parul ei si mai departe vezi daca vrea sau nu.winking nu te baga ca disperatu, dar arata-i ca o placi si o vreiwinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru alina2k18):

Daca se ia dupa comentariul tau o sa creada ca trebuie sa ii faca cu ochiul la fiecare 5 cuvinte. Nu e bine mai "Alina" mai sad

| alina2k18 a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing Te plictisesti rau boss?winking
Sau ai treaba cu mine azi? laughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru alina2k18):

Nu pot avea treaba cu tine. Nu-s gay sau bi, din pacate pentru tine... Referitor la prima intrebare, DA.

| alina2k18 a răspuns (pentru anonim_4396):

Try here
https://www.tpu.ro/religie/
Anti plictiseala;)

| anonim_4396 a răspuns (pentru alina2k18):

Am citit deja biblia. Mi-a ajuns pentru toata viata, de asta nu mai dau pe la categoria aia asa mult laughing

| alina2k18 a răspuns (pentru anonim_4396):

Https://www.tpu.ro/afaceri-financiar/
Afacerile sunt afaceri;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gandesti prea mult. Nu "trebuie" sa faci nimic. Fii cum esti tu in general. Nici un "trebuie" nu exista.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii natural Depinde câti ani ai, am observat la fetele astea mai tinere cã incep sã stea pe telefon, eu le interzic sau dacã intarzie zi ceva, daca nu iti convine ceva spune intr-un mod politicos, o sã se astepte la asta.
Nu incerca sã fi prea politicos, dar nici bãdãran sau lãudãros cel mai bine incerci sã o cunosti pe ea cât mai bine, deoarece tu ai si vrut sã Vinã.
Nu trebuie neapãrat sã o sãruti de la prima intalnire, asa o faci sã se gandeascã si mai mult la tine, daca mai vrea sã te vadã sigur vrea sã te si sãrute.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce raspuns ai vrea sa primesti? Un fel de "Ghid in 10 pasi pentru o prima intalnire de succes"? Nope.Nu exista asa ceva.Ti-as zice sa fii tu insuti, dar cliseul asta nu e bun de nimic.Cei mai multi sunt praf la caracter si nu au nimic de castigat daca arata asta si celorlalti.Fii dezinvolt, oricum lucrurile se intampla de la sine.Si incearca sa ai mai multa incredere in tine.