| VladimirConstantin a întrebat:

Cand eram copil visam sa fiu barbat. Si acum ca sunt barbat visez sa fiu cu un copil....
Ciudata viata, nu?

16 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Hmmm...ciudate punctele de suspensie, ne-ai lasat in eter...
Daca te visezi cu un copil de mana, cauta-ti o sotie si spor la treaba.
La ce este rau nu vreau sa ma gandesc.
O seara buna happy

| AFR81 a răspuns:

Daa, ciudata, dar trebuie sa ne obisnuim cu situatia.

| RAY a răspuns:

E normal sa vrem sa fim cum am fost daca atunci am trait o perioada frumoasa, daca copilaria ta era langa un tata alcoolic si o mama drogata posibil ca nu isi doreai asta, adica in prezent duci lipsa de ceva de vrei in trecut iar sa fi, lasa trecutul bucurate de prezent, eu in trecut eu imi doream o iubita sincera dar degeaba

| OnuOnulică a răspuns:

E mai mult un paradox, dar da e destul de ciudat.

| Fatamuntilor a răspuns:

Esti perfect normal din punctul asta de vedere!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce naiba are asta legatura cu dragoste si sex?

| Maria_Deea_2001 a răspuns (pentru anonim_4396):

In prima faza spunea ca vrea sa creasca de laun baiat la un barbat, in a doua faza spune ca acum ca e barbat vrea sa fie CU un copil, nu CA un copil. *cough* pedofilie *cough*

| anonim_4396 a răspuns (pentru Maria_Deea_2001):

Ma refeream ca a gresit categoria, ce a intrebat el nu are nicio legatura cu ce categorie a ales.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In locul tau as tine astfel de secrete pentru mine, pedofilia nu e chiar cea mai cautata calitate de pe planeta!

| VladimirConstantin explică (pentru anonim_4396):

Pentru ca scoetatea e corupta de forte satanice. Pedofilia ar trebui sa fie ceva normal asa cum e si in BIBLIE.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru VladimirConstantin):

Normal? Ai copii?

| anonima0101 a răspuns:

Da.

| ambicio a răspuns:

Foarte ciudata, mai bine ramaneam copii fara griji si responsabilitati.