| alexandruanghel a întrebat:

Cand faci sex vaginal, penisul intra in gaura pe unde femeia isi face nevoile?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, bineinteles ca nu. Vaginul nu comunica nici cu anusul nici cu uretra

13 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Si tu nu tot din vagin ai iesit?

| alexandruanghel explică (pentru RAY):

Eu am intrebat ceva, tu raspunzi alt ceva.

| MihaiNicu23 a răspuns:

NU pentru ca vaginul nu e acelasi lucru cu uretra si anusul.

| AlexSalling a răspuns:

Nu. De unde-ti veni asta? O femeie nu urineaza prin vagin, ci prin uretra. Tu ai facut sex vreodata?

| alexandruanghel explică (pentru AlexSalling):

Nup.

| AlexSalling a răspuns (pentru alexandruanghel):

Ce varsta ai?

| alexandruanghel explică (pentru AlexSalling):

| AlexSalling a răspuns (pentru alexandruanghel):

Ioi, da cata curiozitate pentru 14 ani. Ma rog.

| alexandruanghel explică (pentru AlexSalling):

As vrea sa cunosc cat mai bine toate aceste chestii. Decat sa fiu afon si sa nu stiu ce-i ala vagin la 18 ani.

| AlexSalling a răspuns (pentru alexandruanghel):

Dragule, dar poti cauta pe net. Exista atatea informatii cu privire la acest subiect, nu ai idee.

| AlexSalling a răspuns (pentru alexandruanghel):

Nefolositor? Poti sa stii ca iti zic adevarul, esti un copil care vrea sa stie prea multe detalii. Si sa stii, daca cauti pe net, vei gasi mai multe. Fii sigur.

| Bernardus a răspuns:

Nu, intra in vagin.

| LadySarlac123 a răspuns:

Bineînțeles că nu.