| anonim_4396 a întrebat:

De curand am descoperit ca ma excita foarte mult atingerea sau frecarea anusului cu degetul, desi mi se pare cam homo chestia asta. Cand am orgasm, e mult mai puternic decat de obicei. E ceva in neregula cu mine?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

E doar o zonă erogenă. O are toată lumea, nu doar cei cu o anumită orientare sexuală.
Deci e totul ok, nu te mai panica.

6 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Răspunsul tău aici... Daca nu iti place, nu mai freca anusul.

| sofisis a răspuns:

Daca nu te atrag anusurile altor barbati, NU e nimic homo!
Incurcati rau de tot lucrurile.

| SG1995 a răspuns:

Nu, dar exista o legatura care duce de la penis la anus, asta inseamna ca anusul e o zona erogena, teoretic tot penisul e stimulat, dar creierul raspunde in zona stimulari.

| HazelEyes77 a răspuns:

Nu e nimic homo in chestia aia. Numai daca simti atractie pentru persoanele de acelasi sex si ti ai dori sa experimentezi anumite lucruri ai lua in calcul posibilitatea asta.

| alexandru0sorin a răspuns:

Man nu e homo in opinia mea. ca si o femeie poate sa iti faca asta e homo doar daca te intereseaza persoanele de acelasi sex. actiuni individuale nau cum sa fie homo!

| MadalinaAndreeaF a răspuns:

Nu, nu are ce sa fie in neregula... e ceva normal fiecare are un punct cheie care ne face sa simtim o anumita placere... te pup, o zi faina :*