| anonim_4396 a întrebat:

Cand ma masturbez imi dau "pielea" jos pana la jumatatea penisului, de fica ca daca o dau mai jos se rupe ata. Eu sunt virgin si vreau sa stiu daca se rupe ata daca o intind la maxim

Răspuns Câştigător
| r3ally a răspuns:

Daca te masturbezi mai "violent" ai ocazia sa iti rupi ata. Dar ca sa spui ca nu mai esti virgin trebuie sa ai contact sexual, nu masturbare! happy

7 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Bineinteles ca se rupe. Dar sfatul meu este sa astepti pana vei face sex, e mai natural asa.

| ioanadanny a răspuns:

Trage de ata cu o penseta, numai asa poti.

| trolloll a răspuns:

Eu zic sa lasi activitatea asta si sa te apuci de sex.

| missme90 a răspuns:

Fac sex cu prietenul meu si tot nu i s-a rupt. deci depinde de la caz la caz

| Vasvax a răspuns:

Scuze nu "fica ci frica".
Si inca ceva daca se rupe ma pot desvirgina

| Vasvax a răspuns:

Adica daca ma masturbez mai puternic ma pot dezvirgina.

| danidani95 a răspuns:

......Normal ca se rupe...laughinglaughing