| SpidermanSCOOB a întrebat:

O fata te place daca se uita insistent la tine?

Răspuns Câştigător
| PheoniXD a răspuns:

De cele mai multe ori DA laughing Sunt fata si asa fac. Daca ai observat o fata care se uita asa la tine si o placi, uita te si tu asa la ea, chiar zambeste i happy Iti zic asta ca si cum i as zice o baiatului pe care l plac. Ma stradui de mult sa l fac sa observe macar sa vada ca ma uit la el, dar nu ma vede. Sau se preface. Sau e timid si se uita in alta parte. Ma rog, daca te regasesti in situatia baiatului astuia, nu fa ce face el. Uita te la ea, asa poate incepe cv frumi laughing Sper ca te am ajutat, succes!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA!
Adica sa ma vezi pe mine cum ma uit la baiatul pe care il plac... big grin

| cristiannvalentin a răspuns:

Am citit odata pe net ca daca o fata se uita la tine cand rade te place. Incearca sa te uiti la ea cand rade si daca se uita si atunci la tine sunt ceva sanse sa te placa laughing) nu stiu sigur daca e adevarat

| KevinLevin a răspuns (pentru cristiannvalentin):

Nu este adevărat dacă râde înseamnă că nu te place doar minciunii.

| Ivn_Carmenn_1990 a răspuns:

Nu neaparat.